fbpx
A password will be e-mailed to you.

Tegoroczna edycja poznańskich targów potrwa od 10 do 12 kwietnia. W halach swoje miejsce znajdzie ponad 200 wystawców polskich i zagranicznych.

Wystawa Motocykli i Skuterów w Warszawie już za nami. Opinie o niej były dość skrajne. Teraz jednak z niecierpliwością oczekujemy na kolejną imprezę wystawienniczą, tym razem w Poznaniu.

Motor Show ponownie zagości w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14. Wystawa będzie czynna dla zwiedzających w dniach od 10 do 12 kwietnia (piątek – niedziela), w godzinach 10:00 – 18:00. Cena normalnego biletu w kasach to 20 zł. Możecie jednak już dzisiaj zabukować sobie wejściówkę, w niższej cenie – 15 zł, korzystając z przedsprzedaży internetowej.

Co zobaczymy w Poznaniu? Salon motocyklowy zostanie zlokalizowany w pawilonach 7, 7A, 8 i 8A. Na pewno nie zabraknie najnowszych jednośladów najbardziej pożądanych marek. Ofertę uzupełnią skutery, w tym oczywiście 125-tki, na które cały czas trwa bum zakupowy. W halach nie zabraknie też akcesoriów przydatnych podczas jazdy, każdemu motocykliście i jego pojazdowi. Możecie się też spodziewać wielu pokazów, które doskonale dopełnią ofertę producentów.

Oczywiście, jak zwykle na poznańskiej imprezie, obok motocykli zobaczycie także szeroki wybór czterokołowych pojazdów, nie tylko quadów.

Więcej o Motor Show Poznań znajdziecie na stronie: www.motorshow.pl.

KOMENTARZE