fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wystawcy przygotowali dla zwiedzających Motor Show Poznań 2012 mnóstwo atrakcji. Zobacz, co w dniach 13-15 kwietnia zaprezentują Mercedes-Benz, Ford, Junak, Bentley, czy ABT.

Na tegorocznym Motor Show w Poznaniu Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz Duda-Cars zaprezentuje 18 samochodów. Pośród wszystkich gwiazd na stoisku Duda-Cars dwie zasługują na szczególną uwagę: najnowszy roadster Klasa SL oraz najpotężniejsza Klasa C w historii Nowy Mercedes-Benz C 63 AMG Coupe Black Series. Nowy Mercedes-Benz C 63 AMG Coupé Black Series to zdecydowanie najpotężniejsza Klasa C w historii. Przyspiesza od 0 do 100 km/h w zaledwie 4,2 s. A to dopiero początek emocji. Model jest kontynuacją tradycji pięknych i niezwykle ekscytujących modeli Black Series, zapoczątkowaną w 2006 roku. Klasa C 63 AMG Coupé Black Series została zaprogramowana do jazdy na krawędzi i bicia rekordów na zamkniętym torze. Stworzona w duchu SLS AMG GT3. Model zachwyca spektakularną stylizacją, wyjątkowymi osiągami i lekką konstrukcją. Z kolei Nowy SL to przedstawiciel zupełnie nowej generacji roadsterów – po raz pierwszy Mercedes-Benz wprowadził do wielkoseryjnej produkcji auto niemal z pełni aluminiowym nadwoziem. Przez co w porównaniu do poprzednika, jego masa własna spadła aż o 140 kg. Tak jak poprzednie pokolenia, nowy model przoduje w dziedzinie innowacji. Na uwagę zasługuje wprowadzony przez inżynierów Mercedes-Benz efektywny układ czyszczenia przedniej szyby. Magic Vision Control dostarczający płyn bezpośrednio do piór wycieraczek, zależnie od kierunku ich ruchu. Z dachem czy bez, unikalny system nagłośnienia FrontBass czyni z wnętrza nowego roadstera salę koncertową na kołach.


REKLAMA

Główną atrakcją stoiska firmy Ford podczas targów Motor Show 2012 będzie jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najoszczędniejszych aut w segmencie małych samochodów w Europie B-MAX. To miejski samochód typu minivan (MAV). Producent zapewnia, że auto stanowi pomysłowe połączenie kreatywnego designu, jakości, innowacyjnych rozwiązań podnoszących jego funkcjonalność i dynamiki jazdy z wiodącą w klasie technologią.

Legendarny Junak na Motor Show 2012! Najnowsze modele motocykli Junak, które„na żywo będzie można zobaczyć podczas Motor Show 2012. Już dzisiaj można podejrzeć klikając na Junak 2012.

Cudowne dziecko Bentleya, które poznacie podczas Motor Show nazywa się GT W12. Jest piękne, inteligentne i zniewalające…

ABT – samochody niesamowite jeszcze bardziej…Niech przemówi obraz. Wystarczy. Między innymi te właśnie cuda zobaczycie na stoisku Pachura Moto Center w pawilonie nr 5. Usiądźcie wygodnie i podziwiajcie…


REKLAMAREKLAMA


 

Źródło Międzynarodowe Targi Poznańskie

KOMENTARZE


REKLAMA