fbpx
A password will be e-mailed to you.

Targi motoryzacyjne Motor Show w Poznaniu rozpoczęły się wczoraj, ale dla szerokiej publiczności otwarto je dziś. Oto najważniejsze informacje dla zwiedzających.

Motor Show odbywa się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, jak łatwo się domyślić w Poznaniu, przy ul. Głogowskiej 14. Można wchodzić trzema wejściami: od ul. Głogowskiej, Bukowskiej i Śniadeckich. Wystawy zlokalizowano w pawilonach 2, 3, 3A, 4, 5, 5A, 6 oraz 6A, a także na terenie otwartym.

Targi są czynne w dniach 28-30 marca (piątek, sobota, niedziela) w godzinach 10-18.

Bilet normalny kosztuje 17 zł. Obowiązuje w piątek sobotę lub w niedzielę. Upoważnia do jednorazowego wejścia na Motor Show. Cena ta dotyczy również grup zorganizowanych oraz szkół. Bilet rodzinny kosztuje 13 zł za jedną osobę. Obowiązuje w piątek, sobotę lub w niedzielę. Upoważnia do jednorazowego wejścia na Motor Show. Cena 13 zł od osoby obowiązuje dla wszystkich członków rodziny (od trzech osób w górę – minimum trzy osoby, w tym dziecko do lat 13). Jeśli na Motor Show przyjdą dwie osoby z rodziny wówczas bilet wstępu kosztuje 17 zł za osobę. Dzieci do lat 3 wchodzą bezpłatnie.

Międzynarodowe Targi Poznańskie oferują swoim gościom 24-godzinny, strzeżony parking (850 miejsc parkingowych) oddalony o 350 metrów od terenów wystawowych (ul. Matejki 63). Parking obsługuje zarówno pojazdy osobowe, jak i autobusy. Ceny: 4 zł/godz. za samochód osobowy, 6 zł/godz. za autobus i ciężarówkę do 6 m, 12 zł/godz. za pojazdy wielkogabarytowe.

UWAGA! Motocykle i skutery wjeżdżają na teren targów za darmo.

KOMENTARZE