fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motor Show się rozrasta. W tym roku aż cztery hale wystawiennicze poświęcone zostały motocyklom.

Fani jednośladów zdecydowanie powinni odwiedzić poznański Motor Show. Na halach wystawiły się największe firmy, ale też mniejsi producenci. Wśród wystawców możecie znaleźć między innymi takie marki jak: BMW, Harley-Davidson, maszyny Indian czy Triumph, KTM, Romet, Junak, Victory, Yamaha, Suzuki, MV Agusta, Moto Guzzi i Vespa. Swoje miejsce ma też Ducati Scrambler chociaż warto wspomnieć, iż część maszyn tego producenta ulokowała się także na hali samochodowej przy stoisku Audi. Podobnie postąpiła zresztą Aprila.

Podczas Motor Show obejrzycie nie tylko najnowsze i najdroższe maszyny takie jak Yamaha YZF-R1, ale też mniejsze motocykle i skutery. Te ostatnie propozycje to coś, co zdecydowanie powinno przyciągnąć na hale wystawiennicze posiadaczy kat. B, którzy chcą się wyrwać ze swoich puszek.

Nie zabrakło też ciekawostek takich jak maszyny EBR czy jeszcze nie odkryty PolskiPojazd. Oczywiście warto też zajrzeć na wystawę Customów.

Bardzo ciekawie pokazali się też producenci ciuchów motocyklowych oraz akcesoriów. Swoje stoiska w Poznaniu mają między innymi: Modeka, Larsson, Liqui Moli czy Touratech.

Oczywiście jeżeli znudzi Was oglądanie jednośladów czy motocykli na stoiskach organizatorzy zaplanowali też sporo dodatkowych atrakcji. Pokazy stuntu na quadzie, czy popisy motocyklowe w specjalnej kuli to ciekawy pomysł na przerwę w zwiedzaniu.

Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani by zajrzeć dzisiaj lub w weekend na Motor Show zapraszamy do obejrzenia naszej galerii. Przypominamy również, że w najnowszym numerze Świata Motocykli znajdziecie kupon zniżkowy, dzięki któremu bilety na to wydarzenie kupicie o 25% taniej.

KOMENTARZE