fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dla podtrzymania dreszczu emocji, nie zdradzamy jeszcze co zaprezentują, ale potwierdzamy obecność przedstawicieli światowych marek takich jak: BMW, Yamaha, Harley Davidson, Suzuki, Ducati, Piaggio, Can Am, Arctic Cat, Junak, Romet, Victory Indian czy Zipp.REKLAMA Na prezentację premier przyjdzie czas niebawem. Tymczasem zdradzamy, jakie dodatkowe atrakcje czekają na zwiedzających tereny targowe, a te zapowiadają się arcyciekawie. […]

Dla podtrzymania dreszczu emocji, nie zdradzamy jeszcze co zaprezentują, ale potwierdzamy obecność przedstawicieli światowych marek takich jak: BMW, Yamaha, Harley Davidson, Suzuki, Ducati, Piaggio, Can Am, Arctic Cat, Junak, Romet, Victory Indian czy Zipp.


REKLAMA

Na prezentację premier przyjdzie czas niebawem. Tymczasem zdradzamy, jakie dodatkowe atrakcje czekają na zwiedzających tereny targowe, a te zapowiadają się arcyciekawie.

Custom Festival

Już po raz czwarty w ramach poznańskiego Motor Show odbędą się Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych. Jednostkowo budowane motocykle, będące jednocześnie pojazdami i dziełami sztuki, zmierzą się o tytuł Mistrza Polski w różnych kategoriach stylistycznych. Szukasz inspiracji do budowy własnej maszyny? Na Custom Festivalu znajdziesz odpowiedź na wszystkie dręczące Cię pytania.

Pokazy Stuntu

To ekstremalne emocje, zagwarantowane przez kaskaderskie pokazy motocykli i quadów


REKLAMAREKLAMA


w wykonaniu m.in. Leo Stunta. Jedno koło w górze to za mało, a trzy to jeszcze wyzwanie. Zapraszamy na otwarte tereny Motor Show, by zobaczyć mistrzowskie wyczyny Leo, który po raz kolejny zadziwi nas swoimi umiejętnościami.

Globe of Death

Najbardziej ekstremalna rewia motocyklowa w Europie. W oprawie klimatycznej muzyki i efektów świetlnych, podczas Motor Show będzie można na żywo podziwiać wyjątkowo niebezpieczne ewolucje wykonywane przez najlepszych czeskich motocyklistów. Show nawiązuje do tradycji kultowego amerykańskiego pierwowzoru – GLOBE of DEATH, będącego opowieścią o ludzkiej sile, wytrwałości, konsekwencji, o bezgranicznym zaufaniu do partnera, jak i o niesamowitej sztuce porozumienia pomiędzy człowiekiem a maszyną.

KOMENTARZE


REKLAMA