fbpx
A password will be e-mailed to you.

Bo jest tylko jeden taki dzień w roku, kiedy Święty Mikołaj wsiada na motocykl MotoMikołajki.pl to coroczna inicjatywa charytatywna, aktywizująca środowisko motocyklowe, której celem jest pomoc dzieciom z mazowieckich rodzinnych i publicznych domów dziecka. W ramach każdej edycji, grupa zaangażowanych pasjonatów, organizuje uroczysty przejazd ulicami Warszawy oraz szereg atrakcji dedykowanych najmłodszym. Dzięki sponsorom i uczestnikom […]

Bo jest tylko jeden taki dzień w roku, kiedy Święty Mikołaj wsiada na motocykl

Advertisement

MotoMikołajki.pl to coroczna inicjatywa charytatywna, aktywizująca środowisko motocyklowe, której celem jest pomoc dzieciom z mazowieckich rodzinnych i publicznych domów dziecka. W ramach każdej edycji, grupa zaangażowanych pasjonatów, organizuje uroczysty przejazd ulicami Warszawy oraz szereg atrakcji dedykowanych najmłodszym. Dzięki sponsorom i uczestnikom akcji udało się w ciągu ostatnich kilku lat przekazać pomoc przekraczającą 150 000 zł.

Zbiórka motocyklistów rozpocznie się o 10.00 – 10:30 pod Stadionem Narodowym. Motocykliści wyruszą na Plac Zamkowy, gdzie organizatorzy zaplanowali kolejne atrakcje, w tym konkurs na NajMotocykl, MajMikołaja i NajMikołajkę.

„MotoMikołajki to wyjątkowe wydarzenie integrujące warszawskie środowisko motocyklowe. Tylko w zeszłym roku w inicjatywę zaangażowało się ponad 350 osób. Coroczny wzrost zainteresowania to dla nas motor napędowy, zachęcający do rozwoju inicjatywy„ – podsumowują organizatorzy akcji.

Advertisement

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach a także komunikaty dla MotoMikołajów znajdują się na stronie: www.motomikolajki.pl oraz na Facebooku.

KOMENTARZE