fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dziś prezentujemy szczegółowy plan tej pomysłowej akcji charytatywnej i zachęcamy wszystkich do udziału. Można w niej uczestniczyć także bez motocykla. 10:00 Zbiórka na Placu Konstytucji w Warszawie (przedstawienie planu dnia oraz przejazdu, sklep z gadżetami MotoMikołajkowymi, formowanie kolumny, rozpoczęcie konkursu na NajMikołaja, NajMikołajkę oraz Najmotocykl Mikołaja). 11:00 – 11:30 Przejazd z Pl. Konstytucji do Placu […]

Dziś prezentujemy szczegółowy plan tej pomysłowej akcji charytatywnej i zachęcamy wszystkich do udziału. Można w niej uczestniczyć także bez motocykla.

10:00
Zbiórka na Placu Konstytucji w Warszawie (przedstawienie planu dnia oraz przejazdu, sklep z gadżetami MotoMikołajkowymi, formowanie kolumny, rozpoczęcie konkursu na NajMikołaja, NajMikołajkę oraz Najmotocykl Mikołaja).

11:00 – 11:30
Przejazd z Pl. Konstytucji do Placu Zamkowego – przed kościół św. Anny; trasa: Marszałkowska, Królewska, Krakowskie Przedmieście, plac wraz z parkingiem pomiędzy ul. Krakowskie Przedmieście a Pl. Zamkowym.

11:30 – 13:00
Plac przed kościołem św. Anny (kolejność zdarzeń wg planu poniżej):- grupowe zdjęcie uczestników imprezy,- rozdawanie słodyczy przechodniom,- pokaz baniek mydlanych oraz kuglarzy,- ustanowienie rekordu: ilu MotoMikołajów pomieści się w najmniejszym istniejącym sklepie Carrefour,- wybory NajMikołaja i NajMikołajki przy udziale dzieci z rodzinnych i publicznych domów dziecka.

13:00 – 13:30
Przejazd z Pl. Zamkowego (plac przed kościołem św.Anny) do sali OSiR Nowowiejska; trasa: Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Plac Krasińskich, Świętojerska, Anielewicza, Jana Pawła II, Chałubińskiego, Al.Niepodległości, Nowowiejska.

13:30 – 15:30
Sala sportowa OSIR Nowowiejska – spotkanie z drużyną futbolu amerykańskiego Warsaw Spartans, zabawy na trampolinie z reprezentantem Polski w gimnastyce, zajęcia na ścianie wspinaczkowej, wspólna nauka tańca, pierwsze kroki w aikido, symulatory jazdy na motocyklu, dmuchany plac zabaw i wiele innych.

19:00
Koncert finałowy w Klubie Proxima. Koncert prowadzą Magda Michniak oraz Tomasz Zimiński. Muzyka na żywo w wykonaniu zespołu Monkey and The Baboons oraz Raggafaya.

KOMENTARZE