fbpx
A password will be e-mailed to you.

Mikołaje na motocyklach po raz kolejny wyjadą 9 grudnia na warszawskie ulice, by zebrać środki na wsparcie rodzinnych domów dziecka i sprezentować dzień pełen atrakcji ponad 100 dzieciakom z publicznych i rodzinnych placówek.

Polskie Stowarzyszenie Motocyklistów już po raz kolejny organizuje akcję Motomikołajki.pl. W ubiegłym roku aż 400 Mikołajów na motocyklach wyruszyło ulice, by sprawić radość dzieciom i nie tylko, bo widok takiej mikołajowej parady budzi uśmiech na każdej twarzy.

Dzięki takim akcjom w 2010 i 2011 r. udało się przekazać beneficjentom pomoc przekraczającą 120 000 zł.

MotoMikołajki to mnóstwo atrakcji: parada MotoMikołajów przez centrum Warszawy, rozdawanie słodyczy, wielkie grupowe zdjęcie Mikołajów, atrakcje dla wszystkich na Placu Zamkowym i ustanowienie rekordu: ilu MotoMikołajów pomieści najmniejszy na świecie sklep jednej z sieci.

Odbędzie się też konkurs na NajMikołaja i NajMikołajkę oraz NajMikołajowy Motocykl (warto się wysilić, bo nagrody bardzo cenne!). W planach są też wspólne zabawy z dziećmi na hali OSIR, m.in ćwiczenia z drużyną futbolu amerykańskiego Warsaw Spartans, zabawy na trampolinie i ścianie wspinaczkowej, nauka tańca, symulatory motocyklowe itp.

Po atrakcjach dla dzieci przyjdzie czas także na rozrywkę dla nieco starszych – wieczorny koncert finałowy dla Mikołajów i sympatyków akcji w klubie Proxima, gdzie zagrają Monkeys and The Baboons oraz Raggafaya.

Wszystkich Mikołajów zapraszamy na zbiórkę 9 grudnia 2012 o godzinie 10:00 na Placu Konstytucji w Warszawie. Na ”chwilowo niezmotoryzowanych„ MotoMikołajów będzie tradycyjnie czekał mikołajowy autobus. Dla zmarźlaków mamy na pokrzepienie ciepłe posiłki.

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach a także komunikaty dla Mikołajów dostępne na stronie: www.motomikolajki.pl oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/MotoMikolajki. Pierwszy konkurs już wystartował, do zdobycia Abarth, Jeep lub Alfa Romeo na weekend, sprawdź!

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów