fbpx

Najlepszy wynik w sesjach treningowych uzyskał Karel Abraham z czeskiego zespołu Cardion AB Racing. Wyprzedził Jamesa Ellisona (Paul Bird Motorsport ) i Michele Pirro (San Carlo Honda Gresini).REKLAMA Abraham ma na koncie 25 punktów i zajmuje w klasyfikacji generalnej 14 miejsce, Ellison jest 18 (14 punktów), a Pirro 16 (18 punktów). Również piąte miejsce Jonathana […]

Najlepszy wynik w sesjach treningowych uzyskał Karel Abraham z czeskiego zespołu Cardion AB Racing. Wyprzedził Jamesa Ellisona (Paul Bird Motorsport ) i Michele Pirro (San Carlo Honda Gresini).


REKLAMA

Abraham ma na koncie 25 punktów i zajmuje w klasyfikacji generalnej 14 miejsce, Ellison jest 18 (14 punktów), a Pirro 16 (18 punktów).

Również piąte miejsce Jonathana Rea (Repsol Honda), który na torze w Misano zadebiutuje w MotoGP, świadczy o tym, że wyniki sesji treningowych nie pozwalają tym razem na żadne prognozy. Dopiero w sobotę, w walce o pozycje startowe, okaże się naprawdę, kto ile jest wart i kto będzie dominował w niedzielnym wyścigu.

KOMENTARZE

REKLAMA

Polecane artykuły
Dani Pedrosa po raz czwarty w tym sezonie ruszy do…
W sobotę i niedzielę zostanie rozegrana szósta edycja zawodów MOTOHAŁDA.…