fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motofiesta jest centrum testowym motocykli Yamaha. Korzystając z oferty ekipy zyskujesz możliwość przetestowania motocykli japońskiego producenta w najlepszych możliwych warunkach w różnych zakątkach Europy i świata. Motofiesta to połączenie niezrównanej przyjemności z prowadzenia motocykla Yamaha z aktywnym wypoczynkiem.

Różnorodne trasy prowadzą zarówno wzdłuż nadmorskich bulwarów wśród wysokich palm, białego piasku i krzyku mew jak i po krętych, górskich drogach, z których niektóre wznoszą się nawet na 3000 metrów nad poziom morza! Wyobraź sobie te widoki… Co może być piękniejszego od trasy przemierzanej na motocyklu Yamaha z zapierającymi dech widokami i dobrym asfaltem?

Przygoda i wspaniałe wspomnienia gwarantowane!

Korzystając z usług Motofiesty zyskujesz gwarancje spędzenia wolnego czasu w doborowym towarzystwie, a doświadczenia, które zbierzesz w trakcie wyjazdy będziesz wspominać do końca życia!

– wspomina przedstawiciel Motofiesty

Advertisement

Przy ścisłej współpracy z Yamaha każdy klientów firmy otrzyma voucher o wartości 2000 zł na zakup nowego modelu Tracer900. Motofiesta oferuje kilka form zagospodarowania czasu – testy nowych modeli Yamaha, szkolenie offroad, wyjazdy po Andaluzji i Portugalii oraz wyprawę do Kolumbii. Szczegóły znajdziesz na

oraz

KOMENTARZE

Advertisement