fbpx
A password will be e-mailed to you.

Cel tego wydarzenia to podnoszenie świadomości dotyczącej chorób, które mogą przytrafić się mężczyznom, zachęcenie do okresowego badania się, co pozwala na wczesne wykrycie tych schorzeń oraz wsparcie badań naukowych związanych z diagnostyką i leczeniem tych chorób poprzez zbiórkę funduszy.  W jaki sposób gromadzone są środki finansowe i gdzie trafiają? Każdy uczestnik The Distinguished Gentleman’s Ride rejestruje się na […]

Cel tego wydarzenia to podnoszenie świadomości dotyczącej chorób, które mogą przytrafić się mężczyznom, zachęcenie do okresowego badania się, co pozwala na wczesne wykrycie tych schorzeń oraz wsparcie badań naukowych związanych z diagnostyką i leczeniem tych chorób poprzez zbiórkę funduszy. 

W jaki sposób gromadzone są środki finansowe i gdzie trafiają? Każdy uczestnik The Distinguished Gentleman’s Ride rejestruje się na stronie głównego organizatora:

. W ten sposób tworzy swoją podstronę, na której znajdują się takie informacje jak motocykl, na którym będzie jechał, oraz kwota, jaką dotychczas zebrał.
Aby zgromadzić fundusze, uczestnik może sam wpłacić pieniądze, a także poprosić znajomych, by zasilali jego konto. Od tego roku DGR jest globalnie związany sześcioletnią współpracą z fundacją Movember, która koordynuje międzynarodowe kampanie dotyczące programów zdrowotnych dla mężczyzn, badania naukowe nad rakiem prostaty oraz działania prewencyjne związane z samobójstwami wśród mężczyzn. Szczegóły na stronie gentlemansride.com. Wszystkie środki zgromadzone przez uczestników DGR w danym kraju są przekazywane do regionalnej centrali fundacji.

Advertisement

Globalnymi sponsorami The Distinguished Gentleman’s Ride 2016 są Triumph Motorcycles i Zenith (producent zegarków). Przygotowali oni nagrody dla uczestników, którzy zbiorą na swoich kontach najwięcej funduszy. Partnerem wydarzenia we wszystkich miastach w Polsce jest Triumph Polska. DGR w Warszawie odbędzie się w tym roku 24 września. To już czwarta edycja tego wydarzenia w stolicy. Dzięki ścisłej współpracy z fundacją Movember Polska (

), mężczyźni w największych miastach w Polsce będą mogli skorzystać z bezpłatnych badań USG. Do organizacji warszawskiej edycji DGR dołączyły charytatywnie profesjonalne grupy ratownictwa medycznego Moto-Medic oraz Rescue Service, które będą czuwały nad bezpieczeństwem uczestników podczas ich przejazdu przez Warszawę. Nagrody dla najaktywniejszych uczestników ufundował Hop-Chop Barber Shop, a oficjalny patronat medialny nad wydarzaniem objął miesięcznik „Świat Motocykli”.

KOMENTARZE