fbpx
A password will be e-mailed to you.

Zlot zacznie się 26 maja w Łowiczu i będzie mieć dwie części: pierwszą, ogólnodostępną i drugą, popołudniową, w Nieborowie, już biletowaną.

Pierwsza część wystartuje w Łowiczu o godz. 11 (tradycyjną zbiórką przy garażu nr 16 – os. Dąbrowskiego w Łowiczu). Złożą się na nią dwa przejazdy przez miasto (o 12.30 – na mszę świętą do Kościoła na Korabce ulicami: Ułańska, Bonifraterska, Podrzeczna, św. Floriana, Starorzecze, Mostową, Blicha, Seminaryjną, Strzelecką oraz po mszy, na Nowy Rynek ulicami: Strzelecką, Seminaryjną, Blicha, Mostową, Stary Rynek, 11 listopada, Alejami Sienkiewicza, Kurkową, Stanisławskiego i Nowy Rynek), msza święta, pokaz motocykli, stuntu (wystąpi AC Śledź) oraz paradny przejazd do Nieborowa (o 15.30 ulicami Stanisławskiego, Powstańców 1863 r., Kaliską, Starzyńskiego, Alejami Sienkiewicza, Klickiego), gdzie nastąpi dalszy ciąg zlotu.


REKLAMA

Druga część, w Nieborowie, na którą wstęp będzie biletowany, rozpocznie się o godz. 16.30. Obejmuje ona koncerty, konkursy z nagrodami i zabawę do rana. Na wszystkich gości czekać będą także różne atrakcje, m. in. rodeo i ścianka wspinaczkowa. Każdy, kto zakupi bilet, otrzyma unikalną koszulkę i znaczek zlotowy. Panie kierujące motocyklem wjeżdżają na teren imprezy za darmo, podobnie jak seniorzy powyżej 60 roku życia i dzieci do lat 15.

Muzykę na żywo zagra: Jacek i Placek, Dzień Zapłaty oraz The Thrill.


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE


REKLAMA