fbpx
A password will be e-mailed to you.

Sprawa generalnie wydawać się może błaha i bardzo łatwa do rozstrzygnięcia, ale czy na pewno? Niestety to właśnie zachowanie niewielkiej grupy motocyklistów najczęściej psuje wizerunek ogółu, przez co później miejsce mają tego typu sytuacje. Oczywiście w tym przypadku nie bronimy pary pieszych. Ewidentnie Ci ludzie powinni najpierw problem agresji wyjaśnić sami ze sobą. Problem jednak jest […]

Sprawa generalnie wydawać się może błaha i bardzo łatwa do rozstrzygnięcia, ale czy na pewno? Niestety to właśnie zachowanie niewielkiej grupy motocyklistów najczęściej psuje wizerunek ogółu, przez co później miejsce mają tego typu sytuacje.

Oczywiście w tym przypadku nie bronimy pary pieszych. Ewidentnie Ci ludzie powinni najpierw problem agresji wyjaśnić sami ze sobą. Problem jednak jest trudny i tak długo jak wszyscy lubimy góry, powinniśmy z nich wspólnie, oczywiście z umiarem korzystać. Jedno jest pewne, uśmiech na twarzach obu grup, zwykłe pozdrowienie i odjęcie drastyczne gazu podczas wymijania pieszych powinno pomóc. 

KOMENTARZE