fbpx
A password will be e-mailed to you.

Motocykle to nie tylko codzienna jazda czy sporty takie jak MotoGP czy WSBK. Są jeszcze inne dyscypliny, o których warto przypomnieć.

FMX – to wysokie loty i niesamowite triki. To co podczas zawodów czy pokazów robią zawodnicy przeczy wszelkim prawom fizyki.


REKLAMA

Trial – tym razem zabieramy Was do lasu, na skały i wszędzie tam gdzie wydałoby się, że motocykl nie ma szans. To co robią trialowcy zakrawa na magię na dwóch kołach.

Hard Enduro – najcięższe leśne ostępy, góra kopalnia czy miejsce, w których nie spodziewacie się zobaczyć motocykli. To właśnie w takich miejscach siebie i swoje maszyny sprawdzają prawdziwi endurowcy.

Isle of Man TT – tego wyścigu nie da się porównać z żadnym innym. Zamknięte ulice i najszybsze motocykle i kierowcy, którym zdecydowanie wycięto tę cześć mózgu, która odpowiada z odczuwanie strachu. Nie zabrakło też sidecarów…


REKLAMAREKLAMA


Sidecar Motocross – ponownie w parach, ale tym razem na innym torze. Zobaczcie co oni robią by utrzymać się w torze jazdy.

Motorcycle hill climb – jeśli Wam jeszcze mało zobaczcie czym jest wspinanie się po górach ale na motocyklach. Długie wahacze i niedorzeczna ilość adrenaliny to znaki firmowe tej dyscypliny.

KOMENTARZE


REKLAMA