fbpx
A password will be e-mailed to you.

Poszukujesz dobrych informacji z polskiego świata motocykli? Mamy je! W Trójmieście pojawił się nowy punkt sprzedaży motocykli Triumph! Na miejscu znajdziesz wspaniałe brytyjskie motocykle oraz całą masę akcesoriów.

Nowy punkt znajduje się przy ulicy Abrahama 1 w Gdańsku i już dzisiaj zaprasza nas do odwiedzenia! Na miejscu znajdziesz profesjonalny personel, pyszną kawę, wspaniały klimat i całą masę motocykli, spośród której na pewno wybierzesz swój wymarzony sprzęt. A skoro mowa o zakupach nowych motocykli, to grzechem byłoby nie wspomnieć o serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym, który sprawi, że Twój sprzęt zawsze będzie gotowy do każdej podróży!


REKLAMA

MOTOCYKLE TRIUMPH W TRÓJMIEŚCIE: NOWY SALON W GDAŃSKUJeśli nadal nie jesteś pewien to pozwól, że poinformujemy Cię, że na miejscu czekają na Ciebie motocykle demonstracyjne, tylko uważaj! Łatwo wpaść w zauroczenie!

Personel gdańskiego Triumpha jest już gotowy i czeka właśnie na Ciebie. Chcesz się dowiedzieć więcej? Wpadaj do salonu, pisz i dzwoń. Jazdy testowe są na wyciągnięcie ręki!


Kontakt:


REKLAMAREKLAMA


Tel: +48 609 009 960

E-mail: [email protected]

KOMENTARZE


REKLAMA