fbpx
A password will be e-mailed to you.

Debiut Kielce Moto-Expo wystartuja już 24 września.

Rośnie zainteresowanie Polaków motocyklami. W kwietniu, z początkiem nowego sezonu padł rekord sprzedaży nowych motocykli i jednocześnie rekord miesięcznej sprzedaży ostatnich 11 lat. Zwyżkę notuje też rynek motocykli używanych. Targi Kielce wychodzą naprzeciw potrzebom miłośników jednośladów i zapraszają na Targi Motocykli i Skuterów Kielce Moto-Expo 24-26 września!

W kwietniu 2015 roku, Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego zanotował trzykrotnie większą sprzedaż nowych motocykli, niż wynosi średnia z tego miesiąca w ostatnich 9 latach, czyli od kiedy gromadzi się takie dane. Motocyklowy boom dotyczy szczególnie pojazdów o pojemności 125ccm, którymi teraz mogą poruszać się kierowcy z kategorią B. W tak sprzyjający moment wpisały się Targi Motocykli i Skuterów Kielce Moto-Expo 2015.

Podczas premierowych targów Kielce Moto-Expo 2015 będzie można zobaczyć ofertę producentów i importerów motocykli oraz skuterów. Targi Kielce staną się też miejscem prezentacji producentów odzieży i akcesoriów, czy elementów poprawiających bezpieczeństwo. Wrześniowe wydarzenie skupi kluby i stowarzyszenia miłośników motorów i skuterów.

Dwa pierwsze dni targów motocykli i skuterów w Kielcach odbywać się będą pod znakiem kontraktacji B2B. Ostatni dzień targowy, czyli 26 września będzie przeznaczony dla wszystkich zwiedzających. Hale targowe czynne będą w tym dniu od 10.00 do 17.00. Cena biletu wstępu dla publiczności to 20 zł.

Partnerem strategicznym wydarzenia jest firma Arkus&Romet Group. Więcej o Kielce Moto-Expo znajdziecie na stronie: www.targikielce.pl.

KOMENTARZE