fbpx
A password will be e-mailed to you.

Miejskie, turystyczne i terenowe, spalinowe i elektryczne – wspólny mianownik dla wszystkich to wysoka jakość i umiarkowana cena. Codzienne dojazdy, wycieczka za miasto, weekendowe szaleństwo na torze motocrossowym? W ofercie Bartona bez trudu znajdziesz idealny pojazd dla siebie. 

Marka Barton Motors działa na polskim rynku już od kilkunastu lat i dzięki zdobytemu w tym czasie doświadczeniu może się dziś pochwalić solidną i sprawdzoną grupą modeli w swoim katalogu. Obecne tam motorowery, skutery i lekkie motocykle to pojazdy o wielu zaletach. Obok łatwości prowadzenia, lekkości i zwinności, w ostatnim czasie na czoło wybija się jeszcze jedna – bardzo niskie (lub wręcz zerowe!) zapotrzebowanie na paliwo, a więc w porównaniu z autami czy większymi jednośladami symboliczne wręcz koszty eksploatacji. 

Motorowery i skutery 50 ccm Barton – nie tylko dla młodych

Motorower (i podchodzący pod tę kategorię skuter 50 ccm) to zgodnie z polskim prawem najwcześniej dostępny rodzaj jednośladu z własnym napędem. Prawo jazdy kategorii AM można zdobyć już w wieku 14 lat, a jeśli urodziłeś się przed 19 stycznia 1995 roku, możesz prowadzić taki pojazd wyłącznie na podstawie dowodu osobistego. Nie będziesz oczywiście najszybszy na drodze – przepisowa prędkość maksymalna motoroweru to 45 km/h – ale za to na pewno na stacji benzynowej będziesz gościł bardzo rzadko. Motorowery są bowiem niezwykle oszczędne, dlatego taki jednoślad będzie znakomitym wyborem, jeśli potrzebujesz po prostu czegoś szybszego i wygodniejszego od zwykłego roweru. 

Barton Active 50

W ofercie Bartona znajdziesz pięć modeli motorowerów: Sprint, Fighter Eco, Cafe Racer 50, FR i Volcano 50. Różnią się stylistyką, od sportowej po klasyczną. Dostępne są również cztery zwinne skutery 50 ccm, idealne na dojazdy czy szybkie zakupy: Galactic, Scalpel, Falcon 50 i Active 50. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Bez hałasu, bez spalin, bez problemu!

Grupą jednośladów, której popularność rośnie w ogromnym tempie, są skutery z napędem elektrycznym. Pełnia ich zalet ujawnia się zwłaszcza w codziennym użytkowaniu miejskim. Są ciche i nie emitują spalin, a przy tym są wystarczająco dynamiczne. Nie potrzebują też tankowania, wystarczy podłączyć się do zwykłego gniazdka. W katalogu Barton Motors znajdziecie trzy, a wkrótce cztery modele skuterów elektrycznych, wszystkie z homologacją klasy 50 ccm, a więc motoroweru: E-Max One Li-Ion, Energy 2.0, nowy Quatro i Tres. Ten ostatni to stabilny trójkołowiec, idealny dla potrzeb osób starszych i o ograniczonej sprawności ruchowej. Taki pojazd to dla nich doskonała przepustka nie tylko do świata motoryzacji i przyjemności z jazdy, ale przede wszystkim do życia poza domem. 

Barton energy 2.0

Motocykle i skutery 125 ccm na samochodowe prawo jazdy

Duże i szybkie motocykle dają równie dużo przyjemności, ale też są droższe i bardziej kłopotliwe na każdym etapie – zaczynając od potrzeby uzyskania odpowiednich uprawnień. Kursy na prawo jazdy kat. A2 i A są drogie i wymagają poświęcenia wielu tygodni na zajęcia teoretyczne i praktyczne, nie mówiąc już o stresie na egzaminie.

Barton Classic

Na szczęście jeśli posiadasz od co najmniej trzech lat samochodowe prawo jazdy, nie musisz ponownie przechodzić przez ten trudny proces. Stoi przed tobą otworem cała gama motocykli i skuterów klasy 125 ccm – wystarczająco szybkich, by być pełnoprawnym uczestnikiem ruchu także na trasach przelotowych, a jednocześnie lekkich, łatwych w obsłudze oraz tanich w zakupie i eksploatacji. 

Barton Blade R

Barton w sezonie 2022 oferuje pięć modeli motocykli 125 ccm: klasycznego Cafe Racera, stylowego soft choppera Classic 125, sportowego Blade-R oraz dwie maszyny turystyczne w stylu adventure – Hypera i GT 125. Ofertę w tej klasie uzupełniają dwa niezwykle wygodne i praktyczne maxiskutery: B-Max 125 i Falcon 125, które pozwalają cieszyć się osiągami, a jednocześnie doskonale chronią przed wiatrem i deszczem oraz posiadają bardzo praktyczne schowki pod kanapą. 

Barton GT 125

Barton Hyper 125

Offroadowe szaleństwo

Jazda motocyklem poza drogami asfaltowymi to kolejny niesamowicie popularny trend. Nic dziwnego, kontakt z naturą przy jednoczesnej walce (a może lepiej – tańcu) z „nieoczywistą” przyczepnością to coś, co pozwala w fajny sposób spędzić wolny czas i spalić nadmiar energii. Oczywiście tylko na torach motocross i enduro oraz innych specjalnie przygotowanych obiektach – nigdy w lasach i na innych chronionych terenach! Barton przygotował aż siedem modeli przeznaczonych do jazdy w terenie. Różne silniki, różne zawieszenia, różne rozmiary, a więc różni klienci – i każdy zadowolony! Na nieco młodszych i niższych adeptów offroadu czekają DB27, DB125-3L, BTS 125 i BTS 150. Dla tych, którzy szukają pełnowymiarowych crossów i enduro, przygotowano modele MZK 250, NXT 250 oraz – dla najbardziej wymagających – chłodzonego cieczą, mocnego i świetnie wyposażonego NXT 300.

Zakup, jazda, serwis – pewność na każdym etapie

Jednoślady marki Barton Motors to bezpieczny wybór. Firma stawia na najwyższe światowe standardy, a więc bardzo dobrą jakość produktów, szeroką sieć dealerską i serwisową oraz dostępność części zamiennych. Odwiedzając salon Bartona i kupując jednoślad, który jest najbliższy twoim potrzebom masz pewność, że będziesz mógł jeździć nim długo, bezproblemowo i ze spokojną głową. Po mieście, w trasie i w terenie – zawsze z taką samą przyjemnością!

KOMENTARZE