fbpx
A password will be e-mailed to you.

W Barton Motors sezon motocyklowy startuje wcześnie! Kolekcja odświeżonych pojazdów, jak i nowości 2022 spełniających normę Euro 5, wypełniają z dnia na dzień salony sprzedaży sieci dealerskiej. O tej porze roku można tam także upolować okazje z poprzedniego rocznika.

Oferta promocyjna dotyczy całej gamy pojazdów Barton Motors. Ponad 40 modeli w kilku kolorach daje ogromny wybór w różnych segmentach. Najpopularniejsze z nich, w którym mamy już 16 letnie doświadczenie to motocykle i skutery w pojemnościach 50 i 125 cm3.

W gamie pojazdów Bartona znajdziecie także quady i crossy. W przypadku crossów nowa linia NXT 250 i 300 cm3 zaspokoi wymagania niejednego fana zmagań w terenie. Dla ekoentuzjastów mamy poszukiwane przez tę grupę skutery elektryczne, a dla szukających w terenie bardziej stabilnych maszyn szeroką gamę ATV z przedziału od 125 do 250 cm3.

Po sukcesie ostatniej akcji, gdzie rabatowaliśmy zakup rocznika wyprzedażowego postanowiliśmy zmienić formułę. Tym razem w limitowanej ofercie ilościowej mamy bonus dla nowych użytkowników, którzy zdecydują się na zakup pojazdu. Do zrealizowanego zamówienia w salonie dealerskim czy online, niezależnie od wybranego modelu jednośladu czy quada Barton Motors, dodajemy za symboliczną złotówkę kask marki Origine lub Just1.

Włoskie Origine to stylowe kaski, które spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i wyróżniają się ciekawymi    grafikami. W obecnej promocji wybieramy między kaskami integralnymi z linii Tonale i kaskami otwartymi z linii Palio 2.0. Przy zakupie motocykla terenowego czy quada dostajemy zaś możliwość wyboru pasującej nam grafiki z linii modelowej kasków offroadowych marki Just1 J38 (z wyłączeniem malowania Rockstar)

Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego punktu sprzedaży marki Barton Motors i zapoznanie się z ofertą pojazdów na stronie https://barton-motors.pl

Nie czekaj do wiosny, bo taka promocja nie prędko się powtórzy.

*Akcja promocyjna nie dotyczy rowerów elektrycznych marki Barton

KOMENTARZE