fbpx
A password will be e-mailed to you.

Podczas odbywających się właśnie MotoTrendów mieliśmy okazję obejrzeć nowości takich marek jak między innymi: Shark, Macna, Ixon czy Adrenaline.

Rynek akcesoriów nie śpi. Większe zapotrzebowanie na 125-tki spowodowane przez nowe przepisy przełożyło się na wzrost sprzedaży jednośladów. Nie można też zapomnieć o większych pojemnościowo motocyklach, które również święcą triumfy. Oczywiście za tym idą akcesoria, części oraz środki pielęgnacyjne do motocykli. Dział motocyklowy Inter Cars pokazał już na co mogą liczyć klienci w kolejnym sezonie.

Advertisement

Odzież motocyklowa

Nie jest tajemnicą, że producenci prześcigają się w zaoferowaniu nam – motocyklistom jak najlepszej odzieży za jak najsensowaniejsze pieniądze (czyt. takie, które chętnie wyłożymy z naszych kieszeni). Takie marki jak Adrenaline, głównie dzięki jednośladom klasy 125 ccm, w tym sezonie zanotowały świetne wyniki sprzedażowe. Oczywiście firma chce je utrzymać dlatego na rok 2016 zaprezentuje szereg nowości. Na półkach wypatrujcie przede wszystkim nowych przewiewnych kompletów odzieży zarówno w wersji damskiej jak i męskiej. Co ciekawe nowe modele mają podpinkę przeciwdeszczową, co pozwoli na ich użytkowanie także kiedy jest ciepło ale w powietrzu wiszą wiosenne i letnie burze. Jak zapewnił nas dystrybutor cena takich kompletów będzie wyjątkowo atrakcyjna.

Ciekawie prezentuje się także oferta Macny. Oczywiście nie zabraknie w niej nowych modeli tekstylnych do jakich producent nas już przyzwyczaił. Najciekawsze będą jednak kombinezony skórzane. Macna w przyszłym sezonie odda w ręce klientów całą kolekcję skór w tym kurtki, spodnie oraz kombinezony (jedno i dwuczęściowe).

Ixon postawi natomiast na kobiety i coraz lepiej sprzedający się styl vintage. Panie powinny szczególnie zainteresować się kombinezonem Astrale. Nie dość, że stylistyka jest bardzo kobieca to cena nie powala na kolana, a to bardzo dobra mieszanka zalet. Wzrok do wieszaków będzie przyciągać też kurtka Motors (dostępna również w męskiej wersji) w stylu retro. Ixon chwali się także nową trzywarstwową kurtką Stratus, która nie tylko posiada odpowiednio certyfikowane protektory, ale też cała jej konstrukcja przeszła pełną homologację.

Na szczególną uwagę zasługuje też nowość Sharka – Evo One. Kask jest homologowany zarówno jako jet jak i skorupa integralna. Po otwarciu szczeki ląduje ona z tyłu kasku. Co ciekawe by ją zamknąć nie trzeba pamiętać o osobnym opuszczeniu szybki, blendy itp. Mechanizm jest wygodny i łatwy w obsłudze. Jeśli zatem nie wiecie na co się zdecydować czy otwarty czy zamknięty kask zdecydowanie przyjrzyjcie się temu modelowi.

Advertisement

Oczywiście nie są to wszystkie nowości, ale i tak już te wystarczyły byśmy mocno zaczęli się zastanawiać jakby tu wymienić kilka rzeczy z naszej motocyklowej szafy.

Akcesoria i cześci

Przyszłoroczna oferta motocyklowego działu Inter Cars również się wzbogaci. Nie zabraknie nowych firm produkujących części skuterowe jak RMS. W Inter Carsie będziecie mogli nabyć również oryginalne części do jednośladów takich marek jak: Vespa, Piaggio i Gilera.

Najważniejszą informacją na kolejny sezon jest jednak to, że Inter Cars stał się wyłącznym importerem motocyklowych produktów Ohlinsa.

KOMENTARZE