fbpx
A password will be e-mailed to you.

Moto Show Bielawa to coroczna międzynarodowa impreza motocyklowa, która gości wiele gwiazd z kraju oraz zagranicy.

Trwają przygotowania już kolejnej XV edycji stunterskiej imprezy w Bielawie. Moto Show Bielawa 2015 to jubileuszowa XV edycja, która z pewnością po raz kolejny przyciągnie tysiące entuzjastów ekstremalnej jazdy.

Tradycyjnie licznie zgromadzeni kibice i fani będą podziwiali akrobatyczne pokazy technik jazdy na motocyklach. Impreza ma charakter rywalizacji sportowej i jest bardzo widowiskowa. Tym bardziej cieszymy się ,że po raz drugi zawodnicy będą rywalizować o punkty w serii zawodów Polish Stunt Cup. Tegoroczne zawody odbędą się w Bielawie na parkingu przy ul Wysokiej w dniach 30 – 31 maja.

Na miłośników szybkich wheelie, kręcenia cyrkli, długich stopali i palenia gumy ”na odcinie„ czekają także nowe atrakcje. W ramach Moto Show Bielawa odbędzie sie m.in. zlot starych motocykli i motocyklowych legend PRL!

Ta dwudniowa impreza będzie bezpłatna, dla każdego zapisanego zawodnika oraz każdego widza. Miejsce znane jest uczestnikom z ubiegłego roku. Jest to dość duży parking z nawierzchnią asfaltową, na którym bez przeszkód można wykonać każdy trick.

Dla najlepszych przewidziano oczywiście nagrody, finansowe. Ponadto organizowane będą specjalne konkursy sprawnościowe, podczas których do wygrania będą ciekawe nagrody rzeczowe.

Wszystkich zawodników oraz kibiców zainteresowanych ciekawymi popisami kaskaderskimi motocyklistów serdecznie zapraszamy do Bielawy.

KOMENTARZE