fbpx
A password will be e-mailed to you.
YqD5DXIel9E

Marka Klim wychodzi naprzeciw fanom trekkingu! Ten wygląd buta może się podobać globtroterom. Masywna podeszwa, system wiązania BOA zapewniający bardzo dobre dopasowanie do nogi a co za tym idzie wysoki komfort. To cechy butów które z powodzeniem nadają się pieszych pielgrzymek.

Jeśli dodamy podeszwę z twardym rdzeniem, który ma osłonić nogę przed skutkami bocznego uderzenia czy upadku motocykla na nogę oraz ogromną ilość elastomerów, które działają jak ochraniacze w kurtce czy spodniach – to daje nam to obraz buta motocyklowego.

Owszem, jest to but krótki, czyli pozbawiony ochrony piszczeli, ale nie każdy musi mieć wszystkie buty w szafie z maksymalnym poziomem bezpieczeństwa. Klim Outlader GTX to bardzo dobry kompromis pomiędzy ochroną a komfortem. Całość dopełnia membrana Gore-Tex, która owszem, zapewnia bardzo wysoki poziom wodoodporności, ale co ważniejsze, pozwala oddychać stopie (porada konsumencka – warto zainwestować w skarpetki z dzianiny termoaktywnej, aby wykorzystać pełnię możliwości odprowadzenia wilgoci membrany) Jeśli szukacie krótkich butów w stylu Off, to zerknijcie na ten model, może wam się spodobają. 

 

KOMENTARZE