fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przez cały maj i czerwiec 2022 roku do każdego motocykla Moto Guzzi dostaniesz wyjątkowy voucher o wartości aż 3000 złotych na zakup oryginalnych akcesoriów!

Rok 2021 był dla marki Moto Guzzi przełomowy. Świętowaliśmy okrągłą, setną rocznicę powstania „Lecącego Orła” z Mandello, a także oczekiwaliśmy na wejście w nową erę. Wśród gamy modelowej na rok 2022 pojawiły się nowe, ciekawe propozycje m.in. z wyjątkowym V85TT Guardia d’Onore. Choć cieszące się popularnością w zeszłym roku modele Centenario nie są już dostępne, wyjątkowość Guzzi nie przemija. „Gutki” najlepiej prezentują się, kiedy doposażone są w różne akcesoria dodatkowe czyniąc motocykl wyjątkowym dla każdego właściciela.W związku z tym, Moto Guzzi Polska wraz z siecią dealerską uruchamia specjalną promocję, w której do zgarnięcia jest wyjątkowy Voucher o wartości 3000 zł brutto na akcesoria dostępne w punktach sprzedaży.

Advertisement

Promocja obowiązuje przy zakupie dowolnego modelu, z dowolnego rocznika. Sama transakcja musi zostać przeprowadzona od 1 maja 2022 roku do 30 czerwca 2022 roku.

Nie czekaj i już dziś rozpocznij wakacje na włoskiej legendzie wraz z wyjątkowym wyposażeniem dodatkowym.

Advertisement

Szczegóły dostępne u dealerów i na stronie www.motoguzzipolska.pl

KOMENTARZE