fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeżeli jeszcze mieliście wątpliwości, czy nabyć ten najbardziej oldchoolowy sprzęt z gamy motocykli Moto Guzzi – model V7 Stone, to teraz możecie się ich pozbyć. Włoski producent obniża cenę tego kultowego jednośladu do 39 900 zł!

Czym jest motocyklizm w swojej najczystszej postaci i formie? Czy można go poczuć na nowym motocyklu w dzisiejszych, praktycznie zatopionych w elektronice i przesadnej wygodzie, czasach? Tak! Na szczęście jest on – motocykl nowy, ale oldschool sensu stricto – Moto Guzzi V7 Stone!

Motocykle to wolność, to pęd powietrza, to droga, to zew przygody i niedościgniony horyzont przed nami, w którego kierunku podążamy. Wielu z nas zapomniało już o tym, osłaniając się przed wiatrem obszernymi owiewkami, mając przed oczami kolorowy ekran telewizorowego wyświetlacza, chowając się za systemami bezpieczeństwa, bez których niektórym strach wyjechać z domu. Gadżety wielu z nas przesłoniły prawdziwą, czystą postać motocyklizmu…

Jednak nie wszystkim! Każdy kto chce niemal wrócić do początków motoryzacji, skupić się na tym, co w motocyklach jest najważniejsze, poczuć powiew nie tylko wiatru, ale i klasyki, ten nie może przejść obojętnie obok wyjątkowego modelu w gamie Moto Guzzi – V7 Stone!

V7 Stone wyróżnia klasyczny, acz nieszablonowy design i minimalistyczna forma, dająca maksymalną przyjemność z jazdy oraz włoski styl i nietuzinkowy charakter. Wszystkie te cechy, podane w stalowej ramie z klasycznym zawieszeniem i wzdłużnie montowanym, tak charakterystycznym dla marki znad Jeziora Como, silnikiem V2 o pojemności 850 cm3, smakują wybornie… Teraz, nie tylko sam motocykl, ale także i jego cena jest wyjątkowa. Do końca roku za ten sprzęt, który przeniesie was w najlepsze czasy motocyklizmu, zapłacić będziecie musieli tylko 39 900 zł brutto. Taka okazja zdarza się raz na dekadę…

Znajdź dealera i skorzystaj z tej wyjątkowej oferty już teraz.

KOMENTARZE