fbpx
A password will be e-mailed to you.

Na początku sezonu Tissot, oficjalny chronometrażysta MotoGP prezentuje kolekcję zegarków MotoGP 2013, dzięki którym fani nie przegapią żadnego z 18 tegorocznych wyścigów.

W skład tegorocznej kolekcji oficjalnych zegarków MotoGP wchodzą dwie limitowane edycje modelu Tissot T-Race MotoGP 2013. Serię limitowaną do 3333 sztuk wyposażono w tradycyjny kaliber mechaniczny, a serię limitowaną do 8888 sztuk w wydajny mechanizm kwarcowy.

Sportowe modele odzwierciedlają najważniejsze cechy motocykli i zawodników biorących udział w najbardziej prestiżowej serii wyścigów na świecie. Mają dynamiczny wygląd i solidną konstrukcję oraz kilka stylistycznych detali naśladujących elementy motocykli, te z deski rozdzielczej oraz powierzchnie z włókien węglowych.

Inspiracją dla zegarków były długie lata udanej współpracy szwajcarskiej marki z MotoGP. Tegoroczne modele otrzymały świeży akcent w postaci stylowej niebieskiej kolorystyki. Limitowane edycje zegarków, podobnie jak w ubiegłych latach, będą dostępne w opakowaniach w formie kasku motocyklowego. Zegarki można kupić również w Polsce za 2510 zł.

KOMENTARZE