fbpx
A password will be e-mailed to you.

Powiększa się liczba atrakcji! W tym roku organizator wydzieli specjalne strefy dla maniaków sportów czy turystyki motocyklowej.

Na wystawie będzie można oczywiście przyjrzeć się nowościom jednośladowym prezentowanym przez największych graczy na naszym rynku. Nie zabraknie tez jednak innych atrakcji. W tym roku na halach EXPO XXI w Warszawie będziecie mogli zwiedzić też specjalne strefy.

Strefa turystyki motocyklowej – tutaj będzie można zobaczyć zarówno motocykle przeznaczone do turystyki jak i porozmawiać, oczywiście o podróżach, z zaproszonymi gośćmi.

Strefa Moto Sport – to miejsce przeznaczone dla maniaków torowych zmagań. Będą zawodnicy, ich motocykle oraz oczywiście czas na rozmowy jak zacząć się ścigać i z czym to się tak naprawdę wiąże.

Strefa Custom – będzie miejscem gdzie zobaczyć najbardziej odjechane jednoślady. Będzie też można zapoznać się z ofertą firm produkujących odpowiednie części i akcesoria.

Strefa Kobiet – tu nie zabraknie odpowiednich ciuchów przeznaczonych specjalnie dla Pań. Będzie się też można spotkać z zawodniczkami MX i dowiedzieć jak to jest brać udział w takich zawodach.

Strefa dla Dzieci – tutaj najmłodsi uczestnicy zapoznają się z zasadami ruchu drogowego. Maluchy będą też mogły zaprojektować swój własny motocykl.

Wystawie Moto Expo Polska będzie też towarzyszyć wystawa zdjęć motocyklowych. Zaprezentowane zostaną nie tylko fotki z podróży ale także te z wyścigów torowych czy MX.

Advertisement

Przypominamy, że Moto Expo Polska Wystawa Motocykli i Skuterów odbędzie się w dniach 19 – 21 lutego w EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Hale będą czynne dla zwiedzających w godzinach:

Piątek 19 lutego 2016 roku: 12.00 – 20.00

Sobota 20 lutego 2016 roku: 10.00 – 18.00

Niedziela 21 lutego 2016 roku: 10.00 – 18.00

KOMENTARZE