fbpx
A password will be e-mailed to you.

Skoro jest warszawska wystawa motocykli i skuterów to znaczy, że zbliża się nowy sezon! Warto na nią zajrzeć, bo w tym roku organizator wystawy odbywającej się w dniach 19-21 lutego – firma Motoroni – wprowadził kilka zamian.

Po pierwsze – jest nowa nazwa wystawy: teraz to Moto Expo Polska 2016. Po drugie – zmienia się lokalizacja. Tegoroczna impreza odbędzie się w Centrum Targowym EXPO XXI w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

Niech zachętą do udziału w tym wydarzeniu będzie fakt, że Honda zamierza tam pokazać następcę kultowego modelu Africa Twin. Każdy, kto był w nim zakochany, powinien zobaczyć nowe wcielenie CRF 1000L.

MOTO EXPO to nie tylko nowości na rynku motocyklowym. Organizator, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających targi, przygotował sześć specjalnych stref, łączących się z jazdą na dwóch kołach: turystyki motocyklowej, moto sportu, custom, dla pań, dzieci i foto. Ta ostatnia to specjalna wystawa fotograficzna, gdzie będzie można zobaczyć zdjęcia związane z motocyklami. Będzie ona również pretekstem do przeprowadzenia konkursu Miss Moto Expo. Więcej informacji o godzinach otwarcia i cenach biletów znajdziecie na www.wystawamotocykli.pl.

KOMENTARZE