fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wyjątkowe pojazdy, przeznaczone do sportu, zabawy, podziwiania – to atrakcje zaplanowane na pierwszy weekend października podczas targów Moto Dystrykt, które odbędą się w pierwszy weekend października w chorzowskiej hali Kapelusz.

Targi Moto Dystrykt odbędą się w od 4 do 6 października w Chorzowie. Hala Kapelusz zostanie podzielona na kilka stref. Jedną z nich będzie Strefa Moto, gdzie ma się pojawić wiele ciekawych motocykli, ale największą atrakcją będą pokazy customów budowanych na specjalne, indywidualne zamówienie.

Najmocniej obsadzona będzie Strefa Off-Road. Tam wystawi się czołówka polskich rajdów terenowych – zarówno przeprawowych, jak i cross-country. Na targach zjawią się też zawodnicy i ich serwisy. W Strefie Tuning będzie można zobaczyć najciekawsze przykłady tuningu, a także całą gamę akcesoriów.

Impreza zaczyna się 4 października (piątek) w hali Kapelusz, w chorzowskim Parku Śląśkim. Targi będą otwarte dla zwiedzających w godzinach: piątek (4 października) – 11 – 19, sobota (5 października) – 10 – 19, niedziela (6 października) – 10 – 17. Bilet wstępu (ważny 1 dzień) kosztować będzie 10 złotych (do nabycia w kasie przy wejściu na teren imprezy). Więcej informacji na stronie www.motodystrykt.pl.

KOMENTARZE