fbpx
A password will be e-mailed to you.

Ryk silników, hektolitry spalonego paliwa, niewiarygodne akrobacje – jesienią łódzka Atlas Arena i gdańsko-sopocka Ergo Arena staną się epicentrum motorowej rozrywki.

Jesienią przyjeżdża do Polski show z najlepszymi Monster Truckami świata, które tylko w Stanach Zjednoczonych podziwia blisko siedemset tysięcy widzów podczas 80 pokazów rocznie!

Kilkutonowe samochody napędzane silnikami na metanol, o mocy do 1,5 tysiąca koni, będą ze sobą zaciekle rywalizować podczas ekstremalnych wyścigów i zawodów freestyle. Przekonasz się, jak wysoko potrafią wybijać się w powietrze i co dzieje się z autami, które dostaną się pod ich olbrzymie opony.

Motocyklowi kaskaderzy z FMX Stunt Riders zaprezentują zapierające dech w piersiach powietrzne akrobacje. To wszystko w ramach pierwszej edycji Monster X Tour w Polsce, która realizowana jest przez największego, niezależnego producenta wydarzeń sportów motorowych w USA – Monster Truck Entertainment.

Do łódzkiej Atlas Areny show zawita 20 października (pokazy o godz. 14 i 19, pit party (możliwość zdobycia autografów i robienia zdjęć) odpowiednio od 12 i od 17) a w gdańskiej Ergo Arenie będzie go można zobaczyć 28 października (pokazy o godz. 13 i 18, pit party odpowiednio od 12 i 16).

Świat Motocykli jest wśród patronów medialnych tego wydarzenia.

Więcej o zawodnikach, drużynach, samochodach oraz przygotowaniach do show na www.makroconcert.pl.

Bilety: www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, salony Empik.

KOMENTARZE