fbpx
A password will be e-mailed to you.

Modeka Tacoma to zupełnie nowe spojrzenie na turystykę motocyklową. Ten komplet wystarczy raz założyć, by poczuć się jak w ulubionym wdzianku.

Komfort to zasługa nowoczesnej tkaniny TACTEL, która jest dwa razy bardziej miękka i około 20% lżejsza od większości włókien, a także schnie 8 razy szybciej niż bawełna.

W zestawie Modeka Tacoma niespotykana lekkość i wygoda nowoczesnego materiału została perfekcyjnie połączona z wysokim poziomem bezpieczeństwa i funkcjonalnością. Zarówno kurtka, jak i spodnie są wyposażone w kompletny pakiet certyfikowanych protektorów SaS-Tec, wysokiej klasy odblaski 3M Scotchlite i efektywną wentylację.

Wypinana membrana Humax i wypinane ocieplenie dbają o komfort termiczny w różnych warunkach pogodowych. Dzięki optymalnie dobranemu wyposażeniu Tacoma potrafi dopasować się do każdej wizji podróżowania – niezależnie od płci, wieku czy upodobań, dając niczym nieskrępowaną radość z jazdy.

Modeka Tacoma występuje zarówno w wersji męskiej, jak i damskiej. Model jest już dostępny w salonach firmowych i sklepach partnerskich Modeki.


REKLAMAREKLAMA


Szczegółowe informacje na temat produktu na stronie www.modeka.pl/tacoma.

KOMENTARZE

REKLAMA