fbpx
A password will be e-mailed to you.

Modeka oferuje na polskim rynku coraz szerszą gamę swoich produktów. Jednym z flagowych modeli niemieckiej marki jest kurtka Akono Air, która idealnie sprawdzi się podczas jazdy w sezonie letnim.

Modeka zaopatruje motocyklistów w doskonałą odzież od 1947 roku. Nie bez powodu po produkty tej marki sięga coraz więcej użytkowników jednośladów, którzy cenią sobie zarówno najwyższą jakość niemieckich ubrań, jak i przystępne ceny.Jedną z propozycji Modeki na rozpoczynający się letni sezon motocyklowy jest kurtka tekstylna Akono Air. Kurtkę wykonano z niezwykle mocnego poliamidu 500D, a w miejscach szczególnie narażonych na tarcie posiada ona wzmocnienia z Cordury® 500D. 

Dodatkowo kurtka wyposażona jest w szereg ochraniaczy – YF poziomu 1 na łokciach i ramionach, a także wysokiej jakości, zewnętrzne protektory barkowe. W modelu Akono Air zastosowano także kieszeń na ochraniacz pleców SAS-TEC®. Kurtka posiada ponadto certyfikat bezpieczeństwa CE Level AA.

Na niezwykły komfort użytkowania wpływają z kolei obszerne panele meshowe, które pomagają w chłodzeniu nawet wtedy, gdy temperatura otoczenia jest naprawdę wysoka. Kurtka posiada też wypinaną membranę Humax®, zapewniającą ochronę przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Dzięki niej krople deszczu nie mogą przeniknąć do wewnątrz, ale jednocześnie cząsteczki pary wodnej mogą wydostać się na zewnątrz. 

Kurtka posiada także dwukierunkowe zamki wentylacyjne na rękawach, zapewniające dodatkowe wsparcie nawet w upalne dni. Za idealne dopasowanie odpowiadają natomiast napy na rękawach oraz rzepy tak na mankietach, jak i w pasie. Na wewnętrznej stronie ramienia zastosowano z kolei tekstylny stretch, zapewniający jeszcze większy komfort podczas jazdy. Kurtkę, dzięki praktycznemu zamkowi, można także spiąć z dowolnymi spodniami motocyklowymi firmy Modeka.Kurtka Modeka Akono Air dostępna jest w rozmiarach od XS do 3XL, w cenie 999 zł. Więcej informacji, w tym lista dealerów, na stronie www.modeka.pl

 

KOMENTARZE