fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już 13 października drugi rok z rzędu w ERGO ARENIE Gdańsk/Sopot najlepsi zawodnicy freestyle motocrossu zmierzą się w walce o punkty polskiego Grand Prix.

Ponad 10 tysięcy kibiców, którzy mieli okazję oglądać show rok temu, nie trzeba przekonywać, że zawody NIGHT of the JUMPs to w połączeniu z pit party ponad 4,5 godziny niesamowitych wrażeń i najbardziej ekstremalnych tricków.


REKLAMA

Na specjalnie przygotowanym torze zbudowanym z ponad 2 tysięcy ton mieszanki gliny i piasku oraz specjalnych ramp publiczność zobaczy największe gwiazdy tej dyscypliny z trzech kontynentów.

Nie zabraknie dwukrotnego mistrza świata (2008 i 2009) Remi’ego Bizouarda (Francja), obecnego mistrza świata Javiera Villegasa (Chile) oraz mistrza z 2010 roku Libora Podmola (Czechy).

Na Stary Kontynent powrócą też dwaj australijscy zawodnicy: specjalista od jednego z bardziej widowiskowych tricków, czyli Volta – Clinton Moore oraz specjalista od podwójnego Backflipa, zwycięzca RB X-Fighters w Sydney i medalista X Games 2011 – Josh Sheehan.

Skład uzupełnią Francuzi: Brice Izzo i David Rinaldo. Z Hiszpanii przylecą Jose Miralles oraz Maikel Melero. Naszych południowych sąsiadów poza Podmolem reprezentować będzie Petr Pilat, a zachodnich Hannes Ackermann.

Polskę, dzięki zdobytym dzikim kartom cyklu Skillz Up reprezentować będą: mistrz Polski Artur Puzio i wicemistrz Marcin Łukaszczyk. Poza konkursem freestyle riderzy podejmą próbę bicia rekordu świata w skoku wzwyż na motocyklu oraz wystartują w pasjonującym wyścigu będącym połączeniem Supercrossu i FMX.

Hitem wieczoru będzie wyczyn-niespodzianka nigdy wcześniej nie widziany w Polsce! Ponadto organizatorzy przygotowują wiele dodatkowych atrakcji nie tylko sportowych.


REKLAMAREKLAMA


Bilety już do nabycia w Internecie na: eBilet, Eventim, Ticketpro oraz w salonach EMIPK na terenie całego kraju.

Oficjalna strona Mistrzostw Świata Night of the Jumps: www.nightofthejumps.com

Oficjalny profil na Facebook’u: http://www.facebook.com/NIGHToftheJUMPs

Więcej informacji na: www.sportainment.pl

KOMENTARZE

REKLAMA