fbpx
A password will be e-mailed to you.

W marcu bilety na krakowską rundę Mistrzostw Świata w Freestyle Motocrossie wyprzedały się już na sześć tygodni przed zawodami. Z kolei w listopadzie zmagania najlepszych riderów na żywo oglądało niemal 9 000 widzów, a o tym, że biletów już nie ma wiadomo było na kilka dni przed wydarzeniem. To dowód, że Polacy pokochali szalone ewolucje […]

W marcu bilety na krakowską rundę Mistrzostw Świata w Freestyle Motocrossie wyprzedały się już na sześć tygodni przed zawodami. Z kolei w listopadzie zmagania najlepszych riderów na żywo oglądało niemal 9 000 widzów, a o tym, że biletów już nie ma wiadomo było na kilka dni przed wydarzeniem. To dowód, że Polacy pokochali szalone ewolucje wykonywane na wysokości niemal trzeciego piętra. Marka Diverse – sponsor tytularny polskich Grand Prix wychodząc naprzeciw fanom i świętując sukces mijającego roku, przedłużył kontrakt na kolejny rok. Można już w tej chwili powiedzieć, że w 2016 roku ponownie dostarczy polskim widzom ekstremalnych wrażeń i sporej dawki adrenaliny spod znaku FMX.

Robert Śniegowski Vice Prezes Etos S.A. właściciela marki Diverse: ”Tegoroczne imprezy Diverse NIGHT of the JUMPs przerosły nasze oczekiwania. W Krakowie i w Gdańsku imprezy wyprzedały się do ostatniego biletu, co świadczy o dużym i stale rosnącym zainteresowaniu tego typu eventami. Każda kolejna impreza to nowe atrakcje dla kibiców, takie jak np. Tandem Backflip z Petrem Pilatem w Gdańsku, co podnosi atrakcyjność wydarzenia. Kolejny rok zapowiada się jeszcze ciekawiej i zachęcamy was do doświadczenia tego na żywo.„

Najbliższa runda odbędzie się już 12 marca w Tauron Arenie Kraków, a promotor MŚ FMX w Polsce firma Sportainment zapewnia, że Diverse NIGHT of the JUMPs wróci w wielkim stylu wraz z najlepszymi zawodnikami świata, ekscytującymi konkurencjami i zapierającymi dech w piersiach pokazami z wykorzystaniem ognia i nie tylko. Nie zabraknie również unikalnej akcji specjalnej, której szczegóły organizatorzy ujawnią niedługo.


REKLAMAREKLAMA


Diverse NIGHT of the JUMPs to propozycja nie tylko dla zapalonych fanów motocykli, ale także dla całych rodzin, które bardzo licznie odwiedziły krakowską rundę Mistrzostw Świata w FMX w marcu 2015. Bilety już w sprzedaży na Eventim.pl i w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

KOMENTARZE


REKLAMA