fbpx
A password will be e-mailed to you.

Były mistrz świata AMA Pro Superbike, Mat Mladin, został aresztowany oraz oskarżony o przestępstwa dla tle seksualnym. Oskarżono go o kontakty seksualne z dziećmi w wieku poniżej 10 lat.

O sprawie poinformował australijski Daily Telegraph, a informacja w piorunującym tempem obiegła największe australijskie media oraz portale motocyklowe na całym świecie.  


REKLAMA

Mladin z czterema zarzutami

DT opublikował raport, z którego wynika, że 48-letni Mladin jest oskarżony o aż cztery przestępstwa seksualne dotyczące dzieci w wieku poniżej 10 lat. Emerytowany zawodnik został aresztowany 13 marca i stanął przed wirtualnym sądem (za pośrednictwem łącza wideo), gdzie przedstawiono mu zarzuty. 25 marca, po wpłaceniu kaucji (50 000$) opuścił areszt. Został zobligowany do oddania paszportu.

Mat Mladin oskarżony o przestępstwa seksualne

Mladinowi postawiono aż cztery zarzutu związane z przestępstwami na tle seksualnym: to stosunek seksualny z dzieckiem w wieku poniżej 10 lat, dwa zarzuty związane z „umyślnym wykonaniem aktu seksualnego” wobec dziecka poniżej 10 lat oraz podżeganie dziecka do wykonania czynności seksualnej. Sprawą zajął się sąd w Campbelltown w Nowej Południowej Walii.


REKLAMAREKLAMA


Będziemy śledzić tę sprawę i na bieżąco Was informować o losach postępowania.


źródła:

www.dailytelegraph.com.au
www.cyclenews.com
www.gpone.com
www.mcnews.com.au

KOMENTARZE

REKLAMA