fbpx
A password will be e-mailed to you.

Metzeler przygotował coś dla miłośników torowych zmagań. Nowe opony przeznaczone są dla zawodników i amatorów.

Obie opony oznaczone są jako NHS, czyli ”Not for Highway Service„. Będziecie się nimi mogli zatem cieszyć tylko na torze wyścigowym.

Advertisement

Racetec RR Slick to guma przeznaczona dla profesjonalnych zawodników, do użytku nawet podczas zawodów międzynarodowych. Konstrukcja oraz zastosowane mieszanki, jak chwali się Metzeler, to najwyższa jakość zapewniająca maksimum przyczepności czy precyzji sterowania. Opony mają sobie dobrze, przewidywalnie radzić na różnych nawierzchniach i w różnych temperaturach. Producent podkreśla także dość wysoką trwałość nowego modelu ogumienia. Opony będą dostępne w dwóch wersjach K1 – miękka i K2 – twarda.

Racetec RR Compk Slick to natomiast propozycja skierowana dla amatorów szukających odpowiedniego ogumienia na częste wypady na tor. Ten model opon świetnie sprawdzi się też podczas sesji treningowych. Mieszanka została tak dobrana by zapewnić amatorom jak najdłuższą trwałość.

Advertisement

Przypominamy, że opony Racetec RR Slick i Racetec RR Compk Slick przeznaczone są na tzw. suche warunki. Na ”mokre„ wyścigi Metzeler poleca model Racetec Rain.

Opony Racetec RR Slick są już dostępne w sieci dealerskiej Metzeler. Natomiast model Racetec RR Compk Slick pojawi się w sprzedaży już w lutym 2016r.

KOMENTARZE

Advertisement