fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wiele wskazuje na to, że mimo kontuzji i przebytych operacji obaj fabryczni kierowcy Hondy pojawią się podczas najbliższej rundy.

Tegoroczny sezon nie zaczał się najlepiej dla zawodników Hondy. Zarówno Dani Pedrosa jak i ostatnio Marc Marquez musieli poddać się niezbędnym operacjom.

Oficjalnie lekarze mówią iż nie są pewni czy Marc wystartuje w wyścigu. Są jednak dobrej myśli. Poza tym sam zawodnik jest zdeterminowany by pojechać i postarać się odrobić jak najwięcej punktów do prowadzącego w tabeli wyników Valentino Rossiego.

Również Dani Pedrosa zastanawia się nad wystartowaniem na Jerez. Zawodnik niedawno (po rundzie w Katarze) przeszedł operację mającą wyeliminować problem z ”pompującym ramieniem„. W tym tygodniu kierowca pojedzie w wyścigu supermoto. Ma to być co prawda test czy jest w stanie wrócić na siodło fabrycznej Hondy, ale wszystko wskazuje na to, że zobaczymy go na padoku na Jerez.

[Aktualizacja]

Marquez po konsultacji z lekarzami potwierdził, że pojawi się na Jerez i będzie walczył o kolejne punkty do klasyfikacji generalnej.

KOMENTARZE