fbpx
A password will be e-mailed to you.

To nie był wyścig Włocha, chociaż do finałowego wyścigu w Mugello Rossi wystartował z pierwszej pozycji. Jednak w starciu z Lorenzo i Dovizioso nie miał szans. Czwarte miejsce zajął Iannone, zaraz za nim na metę wpadł Alex Rins. Marquez bez punktów! W Mugello zabrakło bezpośredniej walki o zwycięstwo, ale zdecydowanie nie był to nudny wyścig. […]

To nie był wyścig Włocha, chociaż do finałowego wyścigu w Mugello Rossi wystartował z pierwszej pozycji. Jednak w starciu z Lorenzo i Dovizioso nie miał szans. Czwarte miejsce zajął Iannone, zaraz za nim na metę wpadł Alex Rins.

Marquez bez punktów!

W Mugello zabrakło bezpośredniej walki o zwycięstwo, ale zdecydowanie nie był to nudny wyścig. Największym zaskoczeniem była wywrotka Marqueza w pierwszej połowie wyścigu, chociaż walka o utrzymanie Hondy w torze jazdy po uślizgu przedniego koła wyglądała imponująco! Finalnie Hiszpan jednak nie miał szans na dogonienie stawki i metę przekroczył z 16. lokatą i blisko 40-sekundową stratą do zwycięzcy!

Marquez już przed wyścigiem wspominał, że totalnie nie odpowiadały mu opony, jakie miał do dyspozycji we Włoszech:

Trudny czas Lorenzo

Wygrana na torze Mugello była pierwszym zwycięstwem Hiszpana od pamiętnego wyścigu w Walencji w 2016 roku. Kolejne dwa lata były niezwykle ciężkie dla zawodnika Ducati.

– powiedział po wyścigu pięciokrotny Mistrz Świata.

Zmiany teamowe?

Jorge Lorenzo po zwycięstwie na torze w Mugello potwierdził to o czym gdybali od jakiegoś czasu fani MotoGP: Hiszpan opuści włoski zespół!

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów