fbpx
A password will be e-mailed to you.

W wyścigu klasy Superstock 1000 odczuwający jeszcze skutki kontuzji Andy Meklau był czwarty, a Bartek Wiczyński 13. Pierwsze podium w Brnie wywalczył dla nas powracający na tor po kontuzji Daniel Bukowski,który był trzeci w klasie Supersport. 18 w tym wyścigu był Szymon Strankowski, ale wystarczyło to do zainkasowania 20 punktów do klasyfikacji Junior Superstock 600. […]

W wyścigu klasy Superstock 1000 odczuwający jeszcze skutki kontuzji Andy Meklau był czwarty, a Bartek Wiczyński 13. Pierwsze podium w Brnie wywalczył dla nas powracający na tor po kontuzji Daniel Bukowski,który był trzeci w klasie Supersport. 18 w tym wyścigu był Szymon Strankowski, ale wystarczyło to do zainkasowania 20 punktów do klasyfikacji Junior Superstock 600. Prawdziwy pokaz siły naszego zespołu miał miejsce podczas najważniejszego wyścigu weekendu. W klasie Superbike, po wspaniałym wyścigu wygrał Marko Jerman przed Andy Meklau. 20 miejsce zajął Mariusz Durynek.
Jacek Grandys, manager Suzuki GRANDys duo:


REKLAMA

„To był bardzo dobry dzień dla naszego zespołu. Daniel wrócił na tor w pięknym stylu i wierzę, że w następnych wyścigach będzie tylko lepiej. Doskonale spisali się też Marko i Andy, zespołowa jazda dała nam dwa pierwsze miejsca i prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Do domu wracamy w zupełni innych nastrojach niż po Słowacji i już czekamy na start w Poznaniu, gdzie powinno być tylko lepiej.”

Wyniki wyścigów:

Superbike:
1 Marko Jerman2 Andy Meklau3 Michal Filla
20 Mariusz Durynek
Supersport:
1 Igor Kalab2 Marek Szkopek3 Daniel Bukowski
18 Szymon Strankowski (2 Junior Superstock 600)
Superstock 1000
1 Ondrej Jezek2 Michal Filla3 Gwen Giabbani4 Andy Meklau
13 Bartek Wiczyński

Wypowiedzi zawodników Suzuki GRANDys duo:


REKLAMAREKLAMA


Daniel Bukowski

Marko Jerman

Andy Meklau

Źródło Suzuki GRANDys duo

KOMENTARZE


REKLAMA