fbpx
A password will be e-mailed to you.

W czwartej rundzie Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Alpe Adria po raz kolejny Team Recykl dominował w klasie Supersport, a Marek Szkopek dzięki dwóm zwycięstwom zapewnił już sobie tytuł mistrza Polski.

Doskonale spisał się też Sebastian Zieliński, który w sobotę był czwarty, a w niedzielę trzeci i awansował na drugie miejsce w punktacji sezonu WMMP. Prawie 80 zdobytych punktów zapewniło też dla Team Recykl tytuł zespołowy w klasie Supersport.


REKLAMA

W klasie Superbike ze zmiennym szczęściem startował jeżdżący manager zespołu, Bartek Lewandowski, który w sobotę był ósmy, a w niedzielę nie dotarł do mety. Po siedmiu wyścigach sezonu Lewandowski jest 15 w klasyfikacji generalnej.

Po weekendzie w Poznaniu bardzo dobrze wygląda też sytuacja w klasyfikacji Alpe Adria, gdzie Marek umocnił się na pozycji lidera i na trzy wyścigi przed końcem ma już 37 punktów przewagi nad Igorem Kalabem z Czech. W tej klasyfikacji Sebastian zajmuje dziesiąte miejsce, ale nie startował we wszystkich wyścigach.

Bartek Lewandowski, manager Team Recykl, Superbike: Gratuluję Markowi tytułu indywidualnego i dziękuję Sebastianowi za cenne punkty, które dały tytuł dla Team Recykl. Cieszę się, że wszystko, co zaplonowaliśmy przed sezonem, na razie się udaje i nasza ciężka praca daje rezultaty. Teraz, gdy w Polsce wszystko jest jasne, musimy skoncentrować się na Alpe Adria i mistrzostwach Europy w Albacete. Mam nadzieję, że uda utrzymać się imponującą przewagę i dołożymy kolejny tytuł do tegorocznej kolekcji. Trzymajcie za nas kciuki.

Marek Szkopek, Mistrz Polski Supersport: Jestem bardzo szczęśliwy, że po 13 sezonach na torze wreszcie zdobyłem upragniony tytuł mistrza Polski. Wiele razy było bardzo blisko, ale zawsze brakowało trochę szczęścia. Teraz chcemy skoncentrować się na Alpe Adria i zdobyć kolejny tytuł w tym roku.


REKLAMAREKLAMA


Wyniki WMMP: http://www.chronopn.neostrada.pl/WMMP2012.HTM

Wyniki Alpe Adria: http://www.alpeadriamotorcycleunion.com/roadracing/photos/files/Points%20after%20Poznan.pdf

Więcej o zespole: http://www.facebook.com/TeamRecyklOficjalnyProfil

KOMENTARZE


REKLAMA