fbpx
A password will be e-mailed to you.

Rok 2019 będzie kolejnym sezonem Marcina Łukaszczyka, najlepszego polskiego zawodnika Freestyle Motocross, w ekipie Diverse Extreme Team.

Marcin znany ze jest swoich szalonych skoków, niepowtarzalnego stylu i ogromnych whipów, którymi wielokrotnie ucierał nosa światowej czołówce tej widowiskowej dyscypliny.

Wysokooktanowe paliwo krąży w jego żyłach już od 13 lat. Na swoim koncie ma wielokrotne starty w cyklu Mistrzostw Świata Freestyle Motocross – prestiżowej serii zawodów NIGHT of the JUMPs. ‘Szukiego’ można również zobaczyć podczas pokazów na całym świecie, w krajach takich jak: Irak, Chiny, Białoruś, Rosja, Rumunia, Niemcy, Hiszpania czy Ukraina.

Trzymamy kciuki za kolejny sezon Marcina w siodle jego dwusuwa, w którym planuje dołożyć do swojego wachlarza tricków kolejne sztuczki – jak frontflip czy double backflip oraz wystartować m.in. w Mistrzostwach Czech i Niemiec.

Dopinguj Marcina „Szuki” Łukaszczyka

Zapraszamy do śledzenia profilu Diverse Extreme Team na Instagramie, gdzie czekać będą na Was najnowsze informacje dotyczące Szukiego oraz pozostałych zawodników DEXT:

https://www.instagram.com/diverse_extremeteam/

Diverse Extreme Team to projekt marki odzieżowej Diverse. Team DEXT skupia topowych zawodników sportów ekstremalnych oraz freestylowych naszego kraju. To także marka, która od lat wspiera wiele wydarzeń sportowych w Polsce.

Fanpage zawodnika: https://www.facebook.com/lukaszczyk102/

 

KOMENTARZE