fbpx
A password will be e-mailed to you.

Niestety, znany ratownik medyczny Marcin „Borkoś” Borkowski uległ w środę wypadkowi na jednej z Warszawskich ulic. Po nim trafił do szpitala, gdzie czeka na operację. Motocyklowa brać łączy się i rozpoczyna zbiórkę na leczenie!

Marcina „Borkosia” Borkowskiego nie trzeba przedstawiać – to ratownik medyczny, który swoim motoambulansem przemierza ulice Warszawy i pomaga potrzebującym. Często to właśnie on był tym, który jako pierwszy docierał na miejsce wypadku.

Tym razem to Marcin potrzebuje pomocy. W środę uległ bowiem wypadkowi na jednej z warszawskich ulic. Borkowski zderzył się z samochodem. Wypadek był na tyle poważny, że „Borkoś” w stanie ciężkim trafił do szpitala. Portal „Warszawa w pigułce” informuje, że ratownik jest w śpiączce farmakologicznej, a wieczorem przeszedł operację.

W sieci już rozpoczęto zbiórkę, która ma wesprzeć „Borkosia” w powrocie do zdrowia. „Pojawił się pomysł, by wspomóc Marcina w jego walce i wpłacać pieniądze na jego patronite, gdyż z pewnością będzie potrzebował środków na rehabilitację. Warto mu pomóc, gdyż on zawsze pomagał potrzebującym bezpłatnie i po godzinach pracy” – czytamy na portalu Warszawa w pigułce.

Marcina Borkowskiego można wesprzeć poprzez wpłaty na prowadzoną przez niego zbiórkę: patronite.pl/motoambulans.

Przestrzegamy, by wpłacać pieniądze tylko na autoryzowane zbiórki!

KOMENTARZE