fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeździsz na pit bike? A może Twoje dziecko uwielbia małe dwa koła? Już w najbliższy weekend dwa dni jazdy dla każdego! Jazdy wolne oraz z pomiarem czasu odbędą się na podwarszawskim torze Słomczyn.

Jeden z nowocześniejszych obiektów asfaltowych, podział na grupy względem zaawansowania oraz dodatkowo trening supermoto. 1 i 2 maja fani minimotocykli rozpędzają się w nowy sezon.

Na Autodromie Słomczyn będziemy jeździć dwa dni. Pierwszy, czyli sobota to jazdy wolne z Original Racing, drugi to dzień jazd z pomiarem czasu. To świetna alternatywa do przełożonych ze względu na obostrzenia zawodów, które miały odbyć się w tym terminie. Nie możemy startować, ale możemy sprawdzić w jakim punkcie jesteśmy po zimie”.

„Start sezonu dla zawodników będzie więc nieco łagodniejszy niż planowana rywalizacja na torze, ale dodatkowe treningi na pewno się przydadzą i pozwolą jeszcze lepiej przygotować się do występu w Pucharze Polski Pit Bike SM– mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń.Pit Bike Słomczyn

Wszyscy mile widziani

Majówka z Pit Bike skierowana jest do wszystkich posiadaczy minimotocykli pit bike, nie trzeba posiadać licencji zawodniczej. „Uczestników podzielimy na kilka grup, tak by wszyscy niezależnie od poziomu zaawansowania czuli się komfortowo i mogli cieszyć się z jazd. Oddzielnie będą jeździły dzieci z jazd pokazowych, Stock 90, starsi zostaną podzieleni na grupy początkującą, średniozaawansowaną i zaawansowaną”.

„Dodatkowo w harmonogramie znalazło się także miejsce dla pełnowymiarowych motocykli klasy supermoto. Żeby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zgłosić się za pomocą formularza – tłumaczy Sylwia Żółtowska z MX Otopit Toruń.

Majówka z Pit Bike

1-2 maja, Autodrom Słomczyn

Zapisy jazdy wolne 1 maja: forms.gle/TgjPGYhy9QKegqsn6

Zapisy jazdy z pomiarem czasu 2 maja: https://otopit.pl/treningi/

Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym, zgodnie z obowiązującymi limitami, bez udziału publiczności.

Majówka z Pit Bike 2021

KOMENTARZE