fbpx
A password will be e-mailed to you.

Radują się serca nasze, bo nareszcie można swobodnie wyciągać swoje maszyny i jechać, hen w dal! A nawet, jeśli nie wybieramy się na koniec świata to już przejażdżka „dookoła komina” może nam przecież dostarczyć wspaniałych emocji.

I emocji nie zabrakło też w numerze majowym „Świata Motocykli”! Zobaczcie zresztą sami, co czeka na Was w numerze 05/2019…

SPORT: Endurance 24h Le Mans

Zdecydowaliśmy się na wyjątkową relację jednego z najsłynniejszych wyścigów świata – widzianą oczami Marka Szkopka, jednego z zawodników reprezentujących polski team Wójcik Racing. Towarzyszymy Markowi od samego początku – od załadunku ciężarówki, przez drogę do Francji, aż do ostatnich wzruszeń po przejechanym wyścigu. Czytając tę historię, sami mamy dreszcze i czujemy się, jakbyśmy tam byli, cały czas przy naszym zawodniku! Zobaczcie sami, jak wielkim wyzwaniem pod każdym względem jest udział w kultowym Le Mans. Artykuł uświetnia doskonała foto-relacja Mateusza Patalona i torowe zdjęcia Mateusza Jagielskiego. Poczujcie tę adrenalinę!

PREMIERA: BMW S 1000RR

W nowej propozycji BMW na sezon 2019 zmieniło się praktycznie… wszystko. Jedna z najczęściej widzianych na przeróżnych speed day’ach maszyn przeszła prawdziwą metamorfozę, którą skrzętnie zresztą opisał Simpson. Co jest nowe i jak działa? Co pozostało niezmienne? I, przede wszystkim, jak BMW S 1000RR sprawdza się teraz na torze? Z tymi wszystkimi zagadnieniami zmierzył się nasz tester, a szczegółowy opis jego wrażeń znajdziecie w nowym numerze!

Majowy numer już w sprzedaży!

PREMIERA: Husqvarna Svartpilen 701

Pamiętacie naszą recenzję Vitpilena 701? Niby fajnie, ale…

Dlatego też z nieukrywaną ciekawością czekaliśmy na propozycję Husqvarny w postaci Svartpilena 701. Jak myślicie, czy uratował honor „siedemsetjedynek”? I czemu nazwaliśmy Svartpilena „najszybszym singlem świata”? Pełna, (zaskakująca!) recenzja Simpsona czeka już na Was, a my jesteśmy ciekawi, czy będziecie mieli takie same odczucia co do tej maszyny, jak my…

OLDTIMER: Indian Scout Burta Munro

A skoro już przy prędkościach jesteśmy… w numerze majowym mamy dla Was nie lada gratkę. Z pewnością pamiętacie film „Prawdziwa historia”, w którym Anthony Hopkins genialnie wciela się w rolę Burta Munro, człowieka-legendy wśród fanów wyścigów na jeziorze Bonneville. Historię właściciela i jego motocykla spisał dla Was Lech Potyński, i jest to lektura absolutnie obowiązkowa dla fanów motocyklowego ścigania, i nie tylko. Jeżeli chcecie wiedzieć, jak (i jak długo) powstawał osławiony Indian, i jak dalej potoczyła się historia klanu Munro, koniecznie sięgnijcie po ten artykuł. To kawał wspaniałej opowieści.

Majowy numer już w sprzedaży!

CUSTOM: Harley-Davidson Fat Bob BT-03 Blacktrack Motors

Czy z Harleya da się zrobić cafe racer’a?? Okazuje się, że jak najbardziej tak, a efekt może oczarować niejednego miłośnika klasycznych chopperów! Sam Smok w to nie wierzył, dopóki nie odnalazł i sumiennie nie opisał dzieła ekipy z Blacktrack Motors. Autorem przeróbek jest Sacha Lakic, wzięty projektant o międzynarodowej sławie, ale nie zdradzimy Wam nic więcej – dajcie się zaskoczyć sami!

Majowy numer już w sprzedaży!

UŻYWKI: Honda Hornet

Honda Hornet… i nic więcej dodawać nie trzeba. Jeden z najbardziej lubianych modeli doczekał się publikacji w naszym magazynie. Tomek przygotował dla Was szczegółowy opis Horneta, „dokopał” się do wszystkich wad i zalet, tradycyjnie też opublikowaliśmy Wasze opinie i test jednego z naszych Czytelników. Zachęcamy do lektury!

Majowy numer już w sprzedaży!

ZA HORYZONT: Przygoda w Mauretanii

I na koniec mrożąca krew w żyłach historia, która miała być inspirującą podróżą po pustyni w Mauretanii, a skończyła się… kilkoma dramatycznymi zwrotami akcji. Tu również nie zabrakło emocji i adrenaliny! Co może pójść nie tak podczas takiej wyprawy i jak ważni są ludzie, z którymi planujesz przemierzać świat – tego wszystkiego wysłuchał i spisał Tobiasz, a Wy możecie przeczytać już w nowym numerze ŚM!

Świat Motocykli dostępny w najlepszych punktach sprzedaży:

 

Zamówienie prenumeraty: sklep.swiatmotocykli.pl

KOMENTARZE
Advertisement