fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w najbliższy weekend 23-24 kwietnia na warszawskim Wawrze nastąpi oficjalne otwarcie nowego multibrandowego punktu rowerowo-motocyklowego M&M Motocykle.

Znana wielu użytkownikom jednośladów w Polsce sieć sklepów M&M Motocykle poszerza swoją ofertę o dystrybucję amerykańskiej marki rowerów Marin, sklep z częściami zamiennymi i akcesoriami do jednośladów.

W lokalizacji Wawer Wał Miedzeszyński 262 znajdzie się także bogata oferta pojazdów takich marek jak Benelli, Kymco, Keeway i NIU oraz punkt serwisowy otwarty na naprawy wszelkich jednośladów czy czterokołowców. Całość uzupełni specjalnie wydzielona część obiektu przeznaczona na kaski, odzież czy dodatki do motocykli.  

Właściciele i obsługa punktu przygotowali na te dni wiele atrakcji, aby odpowiednio zaprezentować miejsce dla przyszłych klientów. Na początek warto wspomnieć o możliwości przetestowania skuterów marki Kymco oraz motocykli marki Benelli i Keeway.

Każdy chętny na jazdy testowe znajdzie, w obecnie dostępnej gamie modelowej, sprzęt dostosowany do swoich umiejętności czy potrzeb.

Zakup skutera czy motocykla w dniach 23-24 kwietnia to dodatkowa korzyść w postaci voucheru prezentowego o wartości 10% pojazdu na doposażenie w akcesoria. 

Fani rowerów będą mogli w tych dniach przymierzyć się do rowerów z kolekcji 2021 amerykańskiej marki Marin lub dokupić akcesoria czy umówić się na przegląd swojego jednośladu.

Do każdych zakupów obsługa daje w prezencie przydatne gadżety czy kosmetyki do pielęgnacji motocykli lub odzieży. Wszystko, czego pragniecie, można w dniach 23-24 kwietnia zakupić w systemie ratalnym na prawdziwe raty 0%!

Advertisement

Każdy sobotni zakup premiowany będzie poczęstunkiem z zaprzyjaźnionej z firmą mobilnej burgerowni i darmową kawą.

Czekamy na Was:

w piątek 9:00 – 18:00

w sobotę 10:00 – 15:00

Więcej szczegółów o imprezie na stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.

KOMENTARZE