fbpx
A password will be e-mailed to you.

Louis od zawsze dbał o dobrą kondycję motocykli, ale nie zamierza spoczywać na laurach! W ofercie sklepu pojawiły się właśnie całkowicie nowe, lub udoskonalone produkty, które pomogą w intensywnej pielęgnacji jednośladów.

Od zawsze dbający o dobrą kondycję motocykli, teraz serwis wwww.louis.pl jeszcze bardziej rozszerza swoją ofertę. Z tego właśnie powodu cała gama produktów do pielęgnacji została świeżo zmiksowana, a całość wzbogacono o wiele nowych produktów dla warsztatów motocyklowych.

Advertisement

Louis Care to segment zajmujący się środkami do czyszczenia i pielęgnacji. W ofercie znajdują się płyny do kompletnego czyszczenia, spray’e do łańcuchów, środki do czyszczenia obręczy kół, a także funkcyjny środek do prania czy ściereczki do czyszczenia wizjera kasku.

Marka Louis Tech specjalizuje się w konserwacji i naprawach. Wszyscy, którzy szukają uniwersalnych smarów, płynów chłodniczych lub hamulcowych, środków do czyszczenia układu paliwowego, a nawet silikonów w spray’u czy pasty miedzianej – na pewno znajdą w ofercie coś dla siebie.

Natomiast Louis Oil oferuje szeroką gamę olejów do silników, skrzyń biegów i układów zawieszenia.

Dzięki tak szerokiej ofercie produktów i bardzo uczciwym cenom, każdy dbający o swój pojazd motocyklista może zwyczajnie zrobić coś dobrego dla swojej maszyny, a ona mu za to podziękuje.

KOMENTARZE