fbpx
A password will be e-mailed to you.

Największa firma handlująca odzieżą oraz akcesoriami motocyklowymi, Louis Motorrad jeszcze bardziej rozszerza swoją sieć sprzedaży. Niedawno otwarto nowy sklep tuż przy polskiej granicy!

Louis Motorrad to największa firma handlująca odzieżą i akcesoriami motocyklowymi. W swoim polskim sklepie internetowym www.louis.pl oferuje wprost oszałamiający wybór ponad 55 000 artykułów i 500 marek. Kto mimo wszystko chciałby dotknąć produktu, nie musi daleko jechać.

Advertisement

1 kwietnia 2022 roku, i wcale nie był to żart na Prima Aprilis, Louis otworzył nowy sklep w Cottbus, oddalony tylko 30 kilometrów od niemiecko-polskiej granicy. 1000 m2 powierzchni wystawowej, liczne usługi i doskonale wyszkolony zespól czekają na polskich motocyklistów, którzy chcieliby się przyjrzeć z bliska tej obszernej ofercie. Czyż to nie jest warte motocyklowej wycieczki?

Louis prowadzi łącznie ponad 85 sklepów w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Holandii. Aby znaleźć drogę do nowo otwartego sklepu w Cottbus, wystarczy kliknąć tutaj!

Adres:
Louis Motorrad
Am Gewerbepark 14
03051 Cottbus
Niemcy

KOMENTARZE