fbpx
A password will be e-mailed to you.

Witajcie w świecie Louis-moto! Od teraz wyróżniony licznymi nagrodami sklep internetowy Louis-moto jest dostępny w polskiej wersji językowej!

Detlev Louis Motorrad-Vertriebsgesellschaft mbH to największa europejska spółka prowadząca sprzedaż odzieży i akcesoriów dla motocyklistów. Oferta obejmuje ponad 55 000 produktów od ponad 500 marek, sprzedawanych na platformie internetowej, a także w więcej niż 85 sklepach stacjonarnych zlokalizowanych w Niemczech, Austrii, Szwajcarii oraz Holandii.

Wyróżniony licznymi nagrodami sklep internetowy Louis-moto, od teraz jest dostępny w polskiej wersji językowej (www.louis.pl)! Louis dba o maksymalną dostępność produktów, szybką i niezawodną dostawę oraz szeroką gamę usług.

Własne marki Louis-moto

Louis-moto nie jest tylko zwykłym sprzedawcą. Przez wiele lat opracowywał produkty sygnowane ich wyłącznymi markami. Oferta obejmuje kaski i odzież, akcesoria techniczne i bagażowe, narzędzia, smary oraz produkty pielęgnacyjne. W ofercie znajdują się marki Vanucci, Nishua, Gazzini, Fastway, Detlev Louis Motorcycle Gear oraz Rothewald.

Specjalna oferta Louis-moto

Aby utrzymać motocyklową pasję i doskonałą renomę w świadomości klientów, załoga warsztatu Louis już od około dziesięciu lat zajmuje się customem motocykli. Niezmiennie świeża, niezmiennie niepowtarzalna Honda VFR 1200F „Lemmy” jest jednym z przykładów.

Kiedy motocykl jest gotowy, najpierw zostaje zaprezentowany na festiwalu Glemseck 101 w Niemczech, a następnie na targach i wydarzeniach odbywających się na całym świecie. Ponadto motocykle biorą udział w wyścigach równoległych.

KOMENTARZE