fbpx
A password will be e-mailed to you.

Największy w Europie sprzedawca akcesoriów i odzieży motocyklowej, firma Louis ponownie przygotowała dla swoich klientów wyjątkowy konkurs. Główna nagroda z pewnością zainteresuje wszystkich fanów dwóch kółek – jest to Kawasaki Z650RS!

Każdego roku Louis organizuje wyjątkowo atrakcyjny konkurs. W tym roku nagrodą główną będzie w nim nowe Kawasaki Z650 RS! Dzięki wspaniałej stylistyce retro model Z650 RS wpadnie w oko każdemu fanowi motoryzacji. Większa moc i płynne jej uwalnianie zapewniające doznania jazdy na torze, wygodna sportowa pozycja siedząca także na dłuższych trasach, mniejsza masa motocykla oraz łatwość prowadzenia zadowolą zarówno początkujących motocyklistów, jak i starych wyjadaczy. Projektantom Kawasaki udało się bardzo harmonijnie połączyć stylistykę legendarnych maszyn z lat 70. ze współczesną technologią.Ponadto w konkursie Louis na uczestników czeka wiele innych, cennych nagród o łącznej wartości 15 tysięcy euro. Co zatem trzeba zrobić, by o nie powalczyć? Wystarczy być abonentem newslettera Louis (dotyczy to także osób, które zapiszą się na niego dopiero w 2022 roku) lub dokonać w tym roku zakupu przy użyciu karty LouisCard w sklepie internetowym www.louis.pl.

Warto pamiętać, że w polskim sklepie internetowym firmy Louis można kupić ponad 50 tysięcy produktów od producentów 500 marek. Więcej informacji na www.louis.pl

KOMENTARZE