fbpx
A password will be e-mailed to you.

W szybkim tempie rośnie liczba rejestrowanych – nowych i używanych – motocykli. Wybrane stacje paliw premium sieci LOTOS mają dla motocyklistów rabaty na paliwa i atrakcyjne premie punktowe w programie LOTOS Navigator.

„Motocykliści to coraz większa grupa klientów stacji paliw w sieci Lotos” – mówi Ewa Pupek, szef marketingu w spółce LOTOS Paliwa. „Liczba motocyklistów na polskich drogach rośnie z miesiąca na miesiąc. Obecnie mamy do czynienia z prawdziwym motocyklowym boomem, a to za sprawą zeszłorocznej nowelizacji ustawy o ruchu drogowym, uprawniającej posiadaczy prawa jazdy kategorii B do kierowania motocyklami o pojemności do 125 cm3.”

Z kwietniowego raportu Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego wynika, że tylko w pierwszym kwartale 2015 roku zarejestrowano ponad 17 tys. nowych i używanych motocykli, to jest o ponad 51% więcej niż w roku ubiegłym. W marcu br. odnotowano najwyższą od 7 lat rejestrację nowych motocykli. PZPM informuje również, że bardzo duży wzrost sprzedaży 125-tek przełożył się na udział tych motocykli w rynku. W pierwszym kwartale stanowiły one aż 68% całej sprzedaży.

Elastyczna oferta

Motocykliści korzystają z atrakcyjnej oferty Lotos za pośrednictwem programu premiowego Navigator. Aby otrzymać Kartę Motocyklisty, wystarczy odwiedzić jedną z biorących udział w promocji stacji Lotos i zatankować swój jednoślad lub np. kupić kawę. Po spełnieniu tych warunków – klient otrzymuje kartę, którą może zarejestrować na stronie www.lotosnavigator.pl (za co również otrzymuje dodatkowe punkty).

Advertisement

Od tego roku, aby otrzymać dodatkowe punkty w programie Lotos Navigator nie ma dolnego limitu podczas tankowania paliwa. To ukłon w stronę posiadaczy motocykli i skuterów z mniejszymi zbiornikami.

Co więcej Karta Motocyklisty Navigator pozwala zbierać punkty także przy tankowaniu samochodu. Jest to szczególnie wygodne dla kierowców, którzy w okresie jesienno-zimowym zwykle przesiadają się do samochodów.

Więcej o promocji dla motocyklistów na stronie.

KOMENTARZE