fbpx
A password will be e-mailed to you.

Lotos chce na swoich stacjach paliw szczególnie traktować motocyklistów. Oferuje dedykowaną kartę premiową, w tym tańsze paliwa oraz inne korzyści. Za pomocą nowej karty można też zbierać punkty w programie Navigator przy tankowaniu samochodu.

– Do końca września na wybranych stacjach uczestniczących w programie premiowym Navigator motocykliści mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty zawierającej okresowe rabaty na paliwa i wybrane przekąski. – mówi Krzysztof Strzelecki, dyrektor ds. handlu detalicznego Lotos Paliwa. – Tankując motocykl lub skuter kierowca otrzymuje podwójne punkty w programie, co znacznie skraca drogę do atrakcyjnych nagród.

Po zatankowaniu motocykliści otrzymują też specjalne, jednorazowe ściereczki do czyszczenia kasków, a w przystacyjnych toaletach sieci Lotos właściciele jednośladów mogą powiesić kaski na specjalnie przygotowanych wieszakach.

Karta Motocyklisty Navigator pozwala zbierać punkty także przy tankowaniu samochodu. Jest to wygodne dla kierowców, którzy w okresie jesienno-zimowym zwykle przesiadają się do aut. Dodatkowe korzyści i promocje proponowane posiadaczom jednośladów powrócą w kolejnym sezonie motocyklowym.

KOMENTARZE