fbpx
A password will be e-mailed to you.

Lorenzo, zeszłoroczny zwycięzca wyścigu, ustanowił imponujący rekord, pokonując na treningu okrążenie w czasie 1’48.076. REKLAMA Ben Spies z zespołu Yamaha  miał mały wypadek w porannej sesji treningowej, ale wyszedł z niego bez szwanku i wziął udział w treningu popołudniowym. Zakończył pierwszy dzień na siódmym miejscu, ale miał tylko 0,464 sekundy straty do Lorenzo. – Jestem […]

Lorenzo, zeszłoroczny zwycięzca wyścigu, ustanowił imponujący rekord, pokonując na treningu okrążenie w czasie 1’48.076.


REKLAMA

Ben Spies z zespołu Yamaha  miał mały wypadek w porannej sesji treningowej, ale wyszedł z niego bez szwanku i wziął udział w treningu popołudniowym. Zakończył pierwszy dzień na siódmym miejscu, ale miał tylko 0,464 sekundy straty do Lorenzo.

– Jestem naprawdę szczęśliwy, bo od początku jestem szybki – powiedział Jorge Lorenzo. – Nie musimy wprowadzić wielu zmian w motocyklu. Jest świetnie wszystko działa tak jak powinno. Jestem zadowolony z zawieszenia, przepustnicy i hamulców. Musimy popracować nad drobnymi szczegółami, ale zrobiliśmy znakomity początek.


REKLAMAREKLAMA


Źródło Yamaha Motor

KOMENTARZE

REKLAMA